Opinie o Smak Natury w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Smak Natury. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Smak Natury o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smak Natury w Warszawa

Człowiek

Pensja tragiczna, jeśli zachorujesz i weźmiesz l4 dostajesz - 40 % do premii, ciągły monitoring Twojej pracy, przerwa 15 minut płatna kolejne 15 minut już nie. Praca wykonywana na statystyki, do wyrobienia założonej normy. Nie polecam tej firmy

Celina

Skąd takie informacje? Czemu co zamknęli? Co w takiej sytuacji z pracownikami? Przenieśli ich do innej lokalizacji czy zwolnili?

Czy Smak Natury zatrudnia studentów?

tu byłem

Ok, jest to najniższa krajowa, ale dlaczego nie dodasz że na początku pracy? Później stawka rośnie i dochodzą premie. Nie jest wspaniale, ale są pewne możliwości. Do tego umowa o pracę i wszystkie związane z nią przywileje. W wielu takich miejscach na początku dostaje się najniższą krajową.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy w Smak Natury zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Czy Smak Natury zatrudnia studentów?

Student Nowy wpis

Tak, zatrudniają studentów.

aaa Nowy wpis
@Student

Wiesz może na jakich warunkach jest to zatrudnienie? Umowa o pracę? Na początek jakiej stawki godzinowej można się spodziewać?

tu byłem Nowy wpis

Człowiek

Halina
@Człowiek

Płatna przerwa i jeszcze taka krótka? To chyba nie za lekko tam mieliście. A ta tragiczna pensja to ile mniej wiecej? Najniższa krajowa czy wyżej?

Ktoś
@Halina

Podstawą jest najniższa krajowa,reszta to widzi mi się przełożonych ochłapy kilkaset złotych 200 -300

@Ktoś

Ochłapy? A nie lepsze to niż nic tak właściwie? Czyli najniższa plus to co napisałeś i dosłownie już kompletnie nic więcej? Benefit może jakiś czy coś?

Mm
@Człowiek

Sam tam pracowałem i potwierdzam tą informację. Ogólnie firma porażka.

@Mm

No to słabo. :( A są tu jeszcze jakieś inne uprzykrzające ludziom pracę zasady?

Ktoś stary
@Człowiek

To prawda ,wszystkie te komentarze potwierdzają atmosferę pracy oraz podejście kadry kierowniczej do pracowników niższego szczebla.Znowu wisząca oferta na magazyniera to potwierdzające ze panuje tam wyzysk i wykorzystywanie pracę ludzi za najniższą krajową i marną pensję. Jestem zadowolony że nie pracuję w tej śmiesznej firmie.

Celina

Ewelina

Te jak to piszesz bardzo małe zarobki to ile to tak konkretnie jest? Zastanawiam się czy to co dla ciebie jest mało to dla mnie przypadkiem nie będzie dużo... Możesz też dać znać na jakiej umowie jest tutaj praca? Będę wdzięczna bo mieszkam w okolicy i myślałam o aplikowaniu tu do pracy

Aplikowałeś do firmy Smak Natury? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Random ze Smaku

Postaram się w miarę obiektywnie przedstawić plusy i minusy pracy w tej firmie z perspektywy mojego doświadczenia jeśli chodzi o sklepy. Plusy: + Większość pracujących tam osób to naprawdę fajni ludzie którzy tworzą tam swobodną wręcz rodzinną atmosferę i to jest największy plus i przez to ciężko opuścić to miejsce jeśli komuś zależy na takiej wartości. + Można sporo zaoszczędzicie na jedzeniu po przez zabieraniu ze sobą różnych fajnych, często wysokiej jakości produktów co jest sporym plusem szczególnie w dobie wysokich cen i inflacji. + Zniżki , prezenty urodzinowe i integracje firmowe ,ale to już zależy kto co lubi.... + Jeśli ktoś ma zacięcie ,jest pracowity, dokładnym i lubi pracę fizyczną to jest szansa na zrobienie tam kariery, ale trzeba walczyć o swoje i się dopominać . Minusy: - Godziny pracy i tryb grafiku, no chyba że ktoś nie ma problemu z wczesnym wstawaniem o 4 czy 5 rano. W moim odczuciu taki tryb ,szczególnie z przejściami ze zmiany na zmianę jest na dłuższą metę męczący. - Pensja szczególnie na początku, obcinanie premii i innych gdy ma się L4 z perspektywy pracownika jest niesprawiedliwe i mocno odczuwalne. - Trzeba uważać i być czujnym by nie być zmanipulowanym do cięższej pracy i zostawania po godzinach dłużej niż to jest konieczne. - Trywialne i rutynowe czynności, jeśli szukasz czegoś kreatywnego i rozwojowego intelektualnie, omijać. - Kontakt z klientami, szczególnie w tak wymagającymi i specyficznymi może być obciążający psychicznie czasami, ale to akurat chyba nie jest wyjątek w tej branży ;)

Skyr

Nie Polecam! Wyzysk jakich mało, że taka firma jeszcze istnieje... Oczywiście pracownicy zmieniają się co chwilę w szczególności na magazynie oraz w ich sklepie pyszneeko, ponieważ nikt normalny tam długo nie wytrzyma. Pensja minimalna na konto, a resztę pod stołem i oczywiście nigdy nie wiesz ile zarobisz, bo to zależy od widzimisię kierownika magazynu oraz dyrektora. Dodatkowo rozliczenia nie raz są źle wykonane i nagle okazuje się, że musisz im zwrócić jakieś pieniądze, bo źle Ci wypłacili... Obowiązkowe soboty, bez dodatkowej kasy... Ciągle, że za wolno pracujesz, za mało się starasz, słaba efektywność (to ich ulubione słowo efektywność) itd. Jeżeli nawet będziesz pracował bardzo dobrze i wszystko będzie ok to nie marz o podwyżce, bo i tak jej nie dostaniesz, a jedynie zarobisz np. 100zł więcej od pracownika, który miał ocenę 60%, a Ty np 95% - po prostu świetnie, gdzie Ty pracowałeś i starałeś się cały miesiąc, a druga osoba miała (usunięte przez administratora) Tak jak już ktoś wspomniał należy Ci się ogólnie 30 min przerwy, ale w tym 15 min przerwy płatne i 15 min bezpłatne - które 15 min musisz odrobić, a więc powinieneś pracować codziennie nie 8h, ale 8h i 15 minut. Zatrudniają nawet ludzi bez umowy! bądź takich, którzy mają np. problemy z alkoholem, żeby chociaż miał kto pracować i nie ważne, że ktoś strzeli sobie coś podczas pracy np. na przerwie. Przepracowałem tam kilka miesięcy i bardzo żałuje. Naprawdę nie zastanawiaj się tylko szukaj innej firmy!

Halina

Jak to wywyższali się? W jaki niby sposób?

@Halina

Prześmiewcze teksty i szydera na każdym kroku, szacunek jedynie do osób wyżej postawionych, oczywiście wiadomo w jakim celu

odbiłem od tej śmiesznej firmy

dominis,to wszystko prawda kierownicy to pionki i (usunięte przez administratora) kierownika magazynu i kadry zarządzającej potrafiący szydzić i nie szanują pozostałych pracowników. Wchodzą w (usunięte przez administratora) komu trzeba by grzać (usunięte przez administratora) na stołkach. Zero empatii szacunku, z taką atmosferą i kadrą zarządzającą będą zawsze szukać nowych pracowników za te śmieszne pieniądze.

Małgorzata
@odbiłem od tej śmiesznej firmy

Serio aż takie rzeczy się tu dzieją? :( To czemu nikt na to tak właściwie nie reaguje, pracownicy tego nie zgłaszali jeszcze? Przecież chyba pip zajmuje się podobnymi sprawami?

Ktoś stary
@Małgorzata

Było to zgłaszane ale kadra zarządzająca to olała,grupa ludzi z różnych działów jest towarzystwem wzajemnej adoracji,reszta dla nich to pachołki do wyszydzania.szkoda słów i czasu na tych śmiesznych ludzi

Kierownik magazynu jest śmiesznym małym zakompleksionym człowieczkiem ,który był zapewne kopany w (usunięte przez administratora) w czasach szkolnych, stąd jego podejście do pracowników. Jest nieszczery, złośliwy i traktuje pracowników jak by to był (usunięte przez administratora). Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi pracy w tej firmie i z taką kadrą zarządzającą.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Smak Natury odbywa się w siedzibie firmy?

Tak

Tak

@Tak

Czyli w trakcie pandemii nie były potrzebne rekrutacje i firma nie prowadzi ich w trybie zdalnym?

Byłem widziałem

Nie polecam pracy na magazynie pensja tragiczna robota ciężka ciągłe sporządzanie na kamerach i brak możliwości uzyskania 100% aby dostać cała marną premie

G

Widzę, że pojawiły się jakieś pierwsze opinie, więc i ja postaram się obiektywnie jak tylko mogę przedstawić pracę w tym miejscu. Dodam że chodzi o pracę na magazynie. Plusy: -Nie zdążyło się opóźnienie w wypłatach (co powinno być standardem, ale wiadomo jak to u nas) Koniec plusów. Minusy: -ciągła inwigilacja poprzez kamery i karty(wybijasz się na każdą możliwa przerwę) -system kolesiowski na wyższych stanowiskach(nie daj się nabrać na "fajność" tych ludzi i nie wchodz z nikim w bliższe relacje, bo wszystko co powiesz może być użyte przeciwko tobie) -pieniadze - śmieszne 13zl na początek(nie wiem jak teraz ale nie podejrzewam żeby się coś zmieniło) + śmieszna premia 3 zł (oczywiście w założeniu że zdobędziesz 100% z ocen przełożonych, co się nie zdarza) -nadgodziny płatne według podstawowej stawki jak również soboty(bo dzień do odbioru hahah) -nawet jak jest robota zrobiona to musisz sobie znaleźć zajęcie, bo kamery wyłapią twoje nieróbstwo -awansować możesz, ale wiąże się to z lizaniem wiadomo czego przez dłuższy czas -rotacja, co chwila ktoś się zwalniam i nie ma się co dziwić (ogłoszenia w internecie wiszą na okraglo praktycznie) -jak każda szanującą się korporacja tłamsi w zarodku każda próbę niepodporzadkowania Podsumowując nie warto. Ja na szczescie sie rozstalem z tym (usunięte przez administratora)i teraz mam porownanie, bo w nowej firmie jest wszystko odwrotnie czyli po prostu normalnie. Podzielam wpisy poprzedników, widać że dziewczyny z biura i cała (usunięte przez administratora)siedzi i minusuje negatywne opinie. Ja też poproszę parę minusów. Nie pozdrawiam, bo wiem że czytacie. Ps. Z tego co słyszałem na sklepach też jest lipa:)

Znalazłem ogłoszenie na kierowcę-magazyniera czy ktoś jest w stanie coś napisać ? Jak płaca ? Czym się jeździ ? Samochody są wyposażone w windy?

Anonim gal
@Zainteresowany

Pracowałem tam kilka miesięcy, pensja to żenada poniżej krytyki, nie polecam nikomu. Samochody maja windy lecz co chwile się coś w nich psuje, a czas na naprawę jest tragiczny, za zwolnienie lekarskie obcinane jest 40% premii tak jak również za uż premia to mizerne 3zł przy 100%, 15 minut przerwy płatnej i 15 niepłatnej, samochody to peugoty. Co chwile jest tam rotacja ludzi przynajmniej kilka razy w miesiącu ktoś się zwalnia, soboty za które dostajesz tyle samo co za zwykły dzień tyrasz jak robot a płaca doprowadza do łez

ktoś

Nie polecam współpracy z tą firmą z kilku powodów. Zatrudniają na najniższą krajową, reszta pod stołem i to zawsze te wyliczenia nie wiadomo na jakiej podstawie bo za każdym razem inna kwota do podstawy. Wymuszają przychodzenie w soboty i nie tylko. Kierownikiem magazynu jest człowiek który wywyższa się na pracownikami niższego szczebla, szydzi z innych pracowników ,udaje kolegę a jest wiadomo kim :) Oceniają wydajność pracy jak w by to był (usunięte przez administratora), ciągle szukają nowych pracowników bo atmosfera i wyzysk jaki tam panuje jest nie do zrozumienia. Jak najdalej od tej firmy. Szkoda czasu na nią.

Renata
@ktoś

Matko, w 2022 takie rzeczy.. Żeby nawet pensji normalnie nie płacili? Chociaż dużo ci płacą? Ugh

Zostaw merytoryczną opinię o Smak Natury - Warszawa

• Jak się pracuje w Smak Natury?

Zobacz opinie na temat firmy Smak Natury tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

Smak Natury
1.4/5 Na podstawie 5 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042