Opinie o Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy w Nałęczowie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Nałęczów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy w Nałęczowie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy w Nałęczowie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy w Nałęczowie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Nałęczów

Majka Nowy wpis

Szukałam pracy tutaj i na ich stornie w zakładce biura informacji publicznej nie ma teraz ofert pracy. Ale czy oni faktycznie, jak mają wakat, to szukają u siebie w BIP, czy publikują ogłoszenia gdzieś w innym miejscu? Może na jakimś innym portalu z ogłoszeniami?

MARKOKUTNO Nowy wpis

Pobyt to jakiś koszmar.Kaplica na stołówce gdzie się modlą w trakcie posiłków. Posiłki to cuda dla ubogich. Tam ty;ko zabiegi dla osób 75 plus.Łóżka w pokojach z ceratą kto się moczy to OK. NA KORYTARZACH TYLKO SŁUCHAĆ OJCA RYDZYKA ISTNE SZALEŃSTWO. I TAK 3 TYGODNIE.

Irena N. Nowy wpis

Bardzo miłe wspominam pobyt. Jedzenie smaczne, urozmaicone. Lekarz Andrzej G. miły i sympatyczny, doskonale dobrał zabiegi do mojego schorzenia. Recepcja wyczerpująco udziela informacji. Bardzo pomocna. Pokoje sprzątane - różnie, w zależności która Pani pokojowa sprząta. Ale rozumiem niektórzy przed emeryturą mają swoje przyzwyczajenia i humory. Zabiegi są na miejscu, nauczyłam się punktualności dzięki rehabilitantom. Bardzo sympatyczni, w razie czego pomogą i doradzą. Wszystko miałam wytłumaczone na jakiej zasadzie działa zabieg i na co pomaga. Jedynie mogę się przyczepić do Pana Masażysty, który często poruszał temat polityki, albo własnej opinii o pracy. Nie powinno być takich sytuacji, bo nie każdego to interesuje. Na szczęście udało się zmienić zabiegi do innej Masażystki, dzięki uprzejmości Pani Kierownik rehabilitacji, która szybko uporała się z moim problemem. Ogólnie pobyt bardzo dobrze wspominam i myślę że przyjadę w następnym roku.

Jak można się załapać do pracy jako pomoc pokojowa? nie znalazłam żadnych ofert pracy, a do emerytury zostało mi kilka lat, więc szukam czegoś na krótszy okres. Wiadomo coś jaką stawkę mają sprzątaczki i jakie są konkretne godziny pracy?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy w Nałęczowie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Helena Dewis

Doktor Lidia Fronczek- to dramat Z pacjentami nie rozmawia,zachowuje się po chamsku Po 5 minutach tak zwanego" przyjęcia " usłyszałam od niej tylko -do widzenia, , nic nie mogłam zapytać, bo Pani doktor była już w korytarzu i krzyczała "nstępny" Takich lekarzy wogule nie wolno zatrudniać Po za tym też nic dobrego- jeden ręcznik i jeden komplet pościeli na 21 dni Jedzenie mniej więcej

Grażyna
@Helena Dewis

To czekaj, co na tym przyjęciu w takim razie było? Co do tej pościeli to nie mogłaś poprosić o wymianę? Może niefortunnie pominęły kolejkę czy coś, bo wątpię żeby aż przez prawie miesiąc nie zmieniali

dyrektor
@Helena Dewis

już nie pracuje

Tadeusz z Kalisza

Kończę właśnie 21-dniowy turnus w Kolejowym. Jestem bardzo zadowolony. Personel miły i bardzo cierpliwy, zabiegi zawsze na czas bez zbędnych oczekiwań. Czuję się tutaj potrzebny, nie ma zbywania pacjenta/ kuracjusza. Wspaniała kuchnia, smaczne i zawsze na czas podane posiłki. POLECAM BO WARTO TU BYĆ.

Elzbieta

Byliśmy z mężem na turnusie na przełomie sierpnia i września, Przyjęcie odbyło się szybko, sprawnie - panie w recepcji miłe, udzielały wyczerpujących informacji. Pokój dwuosobowy z łazienką, standard może nie luksusowy, ale wystarczający, w nagrodę duży balkon. Wyżywienie - dieta lekkostrawna, smaczna (mężowi poprawiły się wyniki badań) , panie na stołówce starały się obsługiwać bardzo sprawnie. Lekarz prowadzący serdeczny, chętnie służący pomocą, gorzej z pielęgniarkami (pacjenci musieli czekać na drobne usługi typu pomiar ciśnienia, przemieszczenie na zabiegi), panie chyba zapomniały po co są tam zatrudnione. Ogólnie cisza, spokój, relaks w pięknym otoczeniu - mnóstwo pięknych drzew, śliczny park zdrojowy.

Maria
@Elzbieta

Może po prostu w ośrodku brakuje w kadrze pielęgniarek, i stąd wynika to zachowanie?

Wiktoria

Ile taki fizjoterapeuta zarabia w tym sanatorium? Wszyscy chyba tak jesteście zarobieni, że nie ma kiedy napisać. Za to pacjenci oczywiście mają czas i chęci ;)

J.k

Nie polecam zarazilem sie tam cowid-19 , a potraktowano mnie strasznie , nie bylo lekarza, 2 dni meka z goraczka Dziekuje bogu ze wyjechalem do domu .Juz dochodze do siebie .Za duzo ludzi przyjmuja,a mialo to byc sanatorium dla sercowcow- bzdura

HJ
@J.k

podobna sytuacja wyjechaliśmy z covidem po 2 tygodniach pobytu.

ANNA pobyt prywatny

Nie polecam tragedia traktuje sie prywatnych jak zlo konieczne tylko kasa i kasa. Wyzywienie to wstyd ze dla prywatnych byl dodatkowo czasami rogal lub pomarancza jakby nie mozna bylo dac wszystkim . Wstyd mi bylo brac taki dodatek. A zapomnialabym ze 2 razy w tygodniu jajecznica z jednego jajka . Personel mily i grzeczny. Nie polecam za te pieniadze sa fajne sanatoria z zabiegami

Danuta

Opieka medyczna bardzo dobra, bardzo miłe Panie Pielęgniarki i Rehabilitanci. Obiady też dla mnie były bardzo dobre. Jedynie materace na łóżkach wygniecione i niewygodne spanie, krótkie łóżka.

Zostaw merytoryczną opinię o Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy w Nałęczowie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Nałęczów

• M. Górskiego 6
    24-140 Nałęczów