Opinie o Medica Poland - Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o. w Siedliszcze

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Medica Poland - Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Medica Poland - Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medica Poland - Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o. w Siedliszcze

Dla fizjoterapeuty 5300 brutto. Nie jest to jakiś szał, powiem Wam. Nie zrozumiałam wpisu @Pracownik, co to znaczy, że stawki ustawowe? Ciekawa jestem, co powiedzą, jakby ktoś miał dojeżdżać np. z Chełma, czy coś dodatkowo na paliwo skapnie?

Ewcia

Dziś od Ciebie dowiaduję się, że ta ustawa obowiązuje też prywatne podmioty. Cały czas byłam pewna, że jedynie samorządowe (rządowe, itp.) placówki. Dzięki za to oświecenie. Potrafisz przybliżyć, ile może mieć wg wskaźnika z 2023 magister fizjoterapii ze specjalizacją, jeśli to jest regulowane? Właśnie zaczyna mi się wydawać, że widzę zawód przyszłości dla siebie ;)

Stawki ustawowe, to po prostu stawki wynikające z ustawy o sposobie ustalania minimalnej stawki w podmiotach leczniczych. Wyliczana jest ona na podstawie średniej krajowej z poprzedniego roku opublikowanej przez GUS oraz współczynnika określającego wykształcenie fizjoterapeuty. Od lipca 2023 jest to 5965 brutto dla licencjata i 6473 brutto dla magistra bez specjalizacji. Od lipca 2024 będzie nowe wyliczenie jak co roku. Nie ma dodatków za dojazdy

Hej, tez widziałem te ofertę i mam ją na oku. Ponoć można brać nadgodziny, one tez są porządnie rozliczane według KP, sporo ich wpada w miesiącu, czy to zależy?

Pracownik Nowy wpis

Nie ma nadgodzin, nadgodziny są do odbioru

Hej, a ja znalazłem informację, że zarobki dla fizjoterapeuty tutaj mogą sięgać do 8 tyś. brutto, to jak to jest. Piszą też o umowie o pracę, a niżej czytam, że każdy ma zlecenie początkowo, też nie rozumiem ;) Pomijając już wynagrodzenie, polecasz się tu zatrudnić?

Pracownik Nowy wpis

Trzeba się samemu przekonać, czy ten system pracy będzie dla kogoś okej. Płaca według ustawy, większość pracowników zaczyna na zleceniu

Ewcia Nowy wpis

Poszukuję (usunięte przez administratora) w Siedliszcze na stanowisku Fizjoterapeuta. Czy możecie polecić mi coś ciekawego?

Celina

Poszukują Technika Masażu ze stawką 4800 zł :) Podlega ona negocjacji, czy to sztywna kwota? Jaki rodzaj umowy jest preferowany? Mieliście styczność z tym stanowiskiem, czy dobrze się tu pracuje? Trochę obawiam się rozmowy kwalifikacyjnej, jesli oczywiście do niej dotrze. Moze jakieś rady, na co mam się nastawic?

@Celina

Stawka ustawowa, więc trochę więcej niż 4800. Wszyscy na początek dostają zlecenie. Nie ma się czym przejmować jeżeli chodzi o rozmowę

KAMA

Witajcie. Wielokrotnie korzystałam z rehabilitacji. Rehabilitanci bardzo sympatyczni, doskonali fachowcy. Gorzej z obsługą w recepcji, Kilka Pań bardzo zapracowanych i dlatego bałagan totalny, brak współpracy z rehabilitantami i pacjentami, dziwne też planowanie zabiegów no i czekanie na telefon o terminie rehabilitacji kilka miesięcy albo prawie rok? Ale cierpliwi w końcu się doczekają, a najważniejsza jest rehabilitacja i poprawa zdrowia.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Medica Poland - Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Praca na stanowisku Fizjoterapeuty? Podziel się swoimi wrażeniami!
Karol

Jest praca na stanowisku obsługi technicznej - porządkowej. Trzeba być dyspozycyjnym do pełnienia dyżurów. To znaczy są one także w nocy czy tylko w godzinach wieczornych? Jak wygląda grafik?

Ilona

Troszkę auto-reklamy. Jestem osobą komunikatywną, otwartą, dobrze znoszę pracę w stresie i uważam się za osobę empatyczną. Podsumowując: od wielu lat pracuję jako recepcjonistka w klinikach medycznych. Lubię pracę z pacjentem, zarówno w trudnych chwilach, jak i przy rutynowej kontroli. Zamierzam aplikować na stanowisko w Medica Poland- Centrum Rehabilitacji. Jakieś rady, podpowiedzi? Na co zwracają szczególną uwagę przy wyborze personelu?

@Ilona

Dobra praca dla osób rozpoczynających karierę ???? jak tam przetrwasz to żadna praca Ci nie straszna :)

Kamila

Cześć, zajrzałam sobie na stronę firmy by uzyskać jakieś informacje odnośnie rekrutacji w Medica Poland - Centrum Rehabilitacji. Niestety nic nie znalazłam :( Czy wiecie może coś na ten temat? Czy aktualnie jest prowadzony jakiś nabór na nowych pracowników lub jest planowany w przyszłości? Na jakie stanowisko?

Tonik

Ale to jest forum pracowników centrum. Chociaż tyle pozytywnych opinii to z pewnością pracownicy są również zadowoleni.

Leszek

Ma przyjemność być na rehabilitacji w MEDICA POLAND – CENTRUM REHABILITACJI w SIEDLISZCZU w stacjonarnym oddziale rehabilitacji i jestem bardzo zadowolony z pobytu. Opieka bardzo dobra i fachowa moim zdaniem wysoko wykwalifikowana. Usługa zabiegowa jest prowadzona na najwyższym poziomie. Przebywam w nowo oddanej części tego ośrodka. Ośrodek ten jest nowoczesnym i profesjonalnym zakładem rehabilitacji medycznej Jest przede wszystkim bardzo czysto. Obsługa bardzo miła i zawsze uśmiechnięta. Panuje tu miła atmosfera. Pamiętam słowa bardzo budujące Pani w rejestracji jak ja załamany prawie na czworaka do nich wchodziłem, aby ustalić termin zabiegów „postawimy pana na nogi. Ja powoli powracam do zdrowia i myślę iż mnie tu postawią na nogi. Przede wszystkim uśmiech na twarzy każdego personelu. Polecam wszystkim potrzebującym pomocy w odzyskaniu zdrowia ten ośrodek .Leszek

Karol

Korzystałem z zabiegów. Fachowa obsługa. Mila atmosfera. Polecam gorąco !

admin

Jak długo pracowałeś w firmie Medica Poland Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o.? Czy dobrze wspominasz ten czas? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Medica Poland - Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o. - Siedliszcze

Medica Poland - Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o.
  • Szpitalna 43
    22-130 Siedliszcze
  • NIP: 5632191310 KRS: 0000219197

Medica Poland - Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o.