Opinie o Internetowa Poradnia Rehabilitacyjna Jarosław Ceranowicz w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Internetowa Poradnia Rehabilitacyjna Jarosław Ceranowicz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Internetowa Poradnia Rehabilitacyjna Jarosław Ceranowicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paramedycy
Paramedycy Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Internetowa Poradnia Rehabilitacyjna Jarosław Ceranowicz w Warszawa

pacjent

Przed rozpoczęciem terapii z p. Jarkiem chciałam znaleźć jakieś informacje o Nim w Sieci ale nic poza filmikiem i Jego stroną nic nie znalazłam. Dlatego zdecydowałam się napisać tę opinię trochę ku przestrodze dla innych. Z panem Jarkiem miałam okazję współpracować przez 5 miesięcy, średnio 1 raz w tygodniu, każdorazowo ok. 3,5-4h (metoda Stecco na którą Pan się powołuje zakłada opracowywanie kilku punktów - masaże trwają normalnie około 1 h), płatność za spotkanie średnio 400-450 zł (czasami były udzielane rabaty, czyli za 5h płaciłam jak za 4h), czyli około 10 000 zł za całość. Już po kilku chwilach na pierwszej wizycie Pan stwierdził, że zna przyczynę mojego problemu i oczywiście jest w stanie go naprawić. Dodam jeszcze, że przed p. Jarkiem oglądało mnie wielu fizjoterapeutów i lekarzy i nikt z taką pewnością nie stwierdził, że zna przyczynę dolegliwości. Więc z jednej strony byłam bardzo zadowolona a z drugiej trochę ostrożna. Niestety zaufałam Panu w 100%.  Wszystkie dolegliwości miały mieć źródło w nierównowadze powięziowej, w której Pan jest specjalistą. Zaczęliśmy pracę nad "spiralą" chociaż ja już po kilku masażach stwierdziłam, że to raczej nie to jest głównym problemem ale Pan odkrył dopiero po 3 miesiącach. Generalnie po 5 m-cach byłam już przekonana, że Pan nie wie jeszcze jak rozwiązać problem ale nie dostałam od Niego takiej szczerej informacji. Pan upatrywał problem w braku efektów moich ćwiczeń ale nigdy w swojej pracy. Pewnego razu odkrył, że ból przy kolanie nie pochodzi z punktów które wcześniej opracowywał przez 3 tygodnie- to i tak tłumaczył się że niektóre punkty mam przesunięte o 2,5 cm i są znacznie większe od "książkowych" !! Pan jest zawsze bardzo przekonujący i pewny siebie tak, że pacjent rzeczywiście ma świadomość że znajduje się w dobrych rękach. I gdyby nie fakt, iż na 2 ostatnich spotkaniach całkowicie przesadził z intensywnością masażu, jeszcze przez jakiś czas współpracowałabym z Nim. Pan chciał rozdzielić dwie taśmy powięziowe, które się ponoć złączyły na około 6-8cm. Zrobił przy tym ogromną opuchliznę (noga wyglądała okropnie - spod opuchlizny nie widać było kostki), która schodziła 5-6 tygodni po której została duża blizna podskórna (bardzo dokładnie widoczna na USG. Lekarz wykonujący badanie nie miał żadnych wątpliwości co do przyczyn jej powstania). Fizjoterapeuci i lekarze (byłam wówczas na równoległej rehabilitacji kierowanej z ZUS), którzy widzieli tą opuchliznę mieli jednoznaczne zdanie na temat terapeuty. Masaże są bardzo bardzo bolesne i zdecydowanie uważam, że są znacznie łagodniejsze możliwości skuteczniejszych terapii. A ja po każdym masażu przez 2-3 dni praktycznie nie chodziłam. Na szczęście zrezygnowałam z usług tego Pana - szkoda tylko że tak późno.  Wspomnę jeszcze, że gdy dostałam numer do Pana Jarka od znajomych usłyszałam, że Pan jest "specyficzny". Nie jest to człowiek łatwy w kontakcie. Po przedostanim masażu p. wyszedł z pokoju i stwierdził, że "dzisiaj było milusio" - ja byłam wykończona. Pan podczas masażu często opowiadał niecenzuralne dowcipy i ocenia negatywnie najbliższych członków swojej rodziny.  Zdecydowanie odradzam korzystanie z Pana usług przy trudniejszych przypadkach.

Zostaw merytoryczną opinię o Internetowa Poradnia Rehabilitacyjna Jarosław Ceranowicz - Warszawa

Firma Internetowa Poradnia Rehabilitacyjna Jarosław Ceranowicz prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Psycholog, psychoterapeuta, Gliwice - Wrzesień 2022

Czy pracujesz w firmie Internetowa Poradnia Rehabilitacyjna Jarosław Ceranowicz lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Internetowa Poradnia Rehabilitacyjna Jarosław Ceranowicz
  • Transportowców 7