Opinie o Masaż Leczniczy i Rehabilitacja. Rafał Kociński w Tuchola

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Masaż Leczniczy i Rehabilitacja. Rafał Kociński. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Masaż Leczniczy i Rehabilitacja. Rafał Kociński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fizjoteraupeci

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Masaż Leczniczy i Rehabilitacja. Rafał Kociński w Tuchola

Ktoś niżej pisal że firma rodzinna ale kiedyś szukali masażystki, to chyba nie jest ciężko się tam z zewnątrz dostać ? Jestem zainteresowana stawkami jakie tam oferują i czy jest możliwość na długoletnią współpracę.

Joanna Nehrebecka Dyrektor Nowy wpis

Rodzinna firma nastawiona na zysk. Rodzinne joint venture. Kasa nade wszystko, nie liczmy na odpowiedzialność i jakakolwiek terminowość

Alicja

Czy ktoś wie ile kosztuje ziołowy balsam kocińskiego ? Proszę napisać

Magda

Ok ,40,00

MM

40 zl

Ola

40 zł

Szymon
@Ola

A gdzie to można kupić? Tylko na wizycie czy jest też w sprzedaży na stronie internetowej? Używałaś? Pomaga?

jaga Nowy wpis
@Szymon

Pomaga.

Honorata Nowy wpis
@jaga

Skoro tak piszesz to chyba warto spróbować. To gdzie go dostanę?

Maja

Patrząc na opinie klienci firmy są zadowoleni, a z czegoś dobre opinie się biorą. W internecie niestety nie ma wielu informacji o Masaż Leczniczy i Rehabilitacja Rafał Kociński. Liczyłam, że tutaj znajdę opinie o tym pracodawcy. Chętnie poczytam opinie od pracownika firmy, jak wygląda praca w tym miejscu, i jakie warunki umowy proponowane są na rozmowie kwalifikacyjnej?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Masaż Leczniczy i Rehabilitacja. Rafał Kociński spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Zibi

To pewnie działalność jednoosobowa?

Alexandra

To Pan Stanisław przeszło 20 lat temu dał mi zdrowie. Byłam dosłownie z bólem od czubka głowy do stopy / zapalenie silne nerwu kulszowego. Zgięło mnie do pasa pod katem 90 stopni. Pan Stanisław wtedy powiedział, że będzie się starał mi pomóc. To był trudny przypadek. Wyszuszony kręgosłup i okropny ból. Pojechałam nawet z mężem do Tucholi na dodatkowy masaż.Po miesiącu CUD wróciłam do pracy. Teraz po latach tez kupiłam balsam Pana Kocińskiego. Pomaga! Warto go mieć pod ręką. POLECAM PANA STANISŁAWA BO WIEM ZE MNIE POMÓGŁ.

Anatol

Zastanawiam się czy w firmie zatrudnione są osoby? Jest dobrze i dlatego nikt nie zostawił opinii o pracy?

Tucholanin

To jest formum medyczne, reklamowe czy forum opinii o pracodawcach? W chwili obecnej wyglada na to ze ktos wykorzystuje to miejsce na darmową reklamę a tak nie powinno być. Używajmy tego forum zgodnie z przeznaczeniem!

Szymon
@Tucholanin

Oczywiście masz rację, forum Gowork.pl jest poświęcone opiniom o pracodawcy i obecnym rekrutacjom. Jednak klienci korzystający z usług firmy, także czasem zostawiaja tu swój komentarz. Pracujesz w tym Centrum i mógłbyś napisać jakie warunki zatrudnienia i wynagrodzenia są obecnie proponowane? Liczę na Twój komentarz.

Jadwiga

Polecam. Bardzo pomogli mi w moich bólach kręgosłupa i stawów. Po kilku wizytach śpię całą noc ,mogę chodzić po schodach. Dla mnie to bardzo wiele, większość mówiła że do bólu muszę się już przyzwyczaić. Tylko Oni powiedzieli że będą się starać mi pomóc. Za to bardzo dziękuję. Jadwiga.M.

Iwona
@Jadwiga

Dzięki za opinię. Mam podobny problem, chyba też zgłoszę się do Centrum Terapii Manualnej. Myślisz, że ceny są przystępne?

Barbara

Polecam. Wyleczyli mnie z bólu głowy z który nie dawali sobie rady wszyscy inni. 3 zabiegi i po bólu . Szczerze polecam . Kręgosłup to pasja .

Korzystam za każdym razem gdy cierpię z powodu moich bólów kręgosłupa. Jestem bardzo zadowolony już wielokrotnie stawiali mnie na nogi. Polecam

alex

Polecam za każdym razem pomagają mi w moich dolegliwościach. Zawsze mogę na nich liczyć. Kocińscy to prawdziwi fachowcy w swoim fachu. W sprawach kręgosłupa są najlepsi.

Jaga. Toruń.

Polecam każdemu kto ma problemy z kręgosłupem. PROFESJONALIZM i skuteczność zabiegów sprawdzona na mojej osobie. Przez kilka lat cierpiałam na zawroty i bóle głowy po zabiegach u Panów Kocińskich bóle ustąpiły. Dokumentacja medyczna i wywiad to pierwsze pytania od której zaczynała się każda wizyta. Jestem bardzo zadowolona. Polecam. Proszę przekonać się osobiście.

Zostaw merytoryczną opinię o Masaż Leczniczy i Rehabilitacja. Rafał Kociński - Tuchola

• Jak się pracuje w Masaż Leczniczy i Rehabilitacja. Rafał Kociński?

Zobacz opinie na temat firmy Masaż Leczniczy i Rehabilitacja. Rafał Kociński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Masaż Leczniczy i Rehabilitacja. Rafał Kociński?

Masaż Leczniczy i Rehabilitacja. Rafał Kociński
  • Pocztowa 15F