Sprawność Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Barbara Piotrowska

Ciechanów

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Sprawność Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Barbara Piotrowska

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sprawność Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Barbara Piotrowska

oszukana

Zgadzam się z wypowiedziami powyżej. Jej córeczka wcale nie lepsza. Jest w pracy lub jej nie ma. Co chwila chodzi "zajarać". Mamusia dom wybudowała córusi z pieniędzy które ludziom ukradła. Stara pijaczka i oszustka. Córusia dobrze stoi finansowo a podobno 500+ bierze. Zgłoszę to gdzie trzeba. Omijajcie tego pracodawcę z daleka. Przepracowałam tak parę miesięcy i do tej pory nie otrzymałam swojego zaległego wynagrodzenia.

takjest100

Zgadzam się z smerfetka. Ponadto dyrekcja to zwyczajna oszustka nie płacąca zaległych pensji pracownikom, którzy zrezygnowali z pracy z powodu fatalnej atmosfery w zakładzie (jakieś śmieszne zebrania, pochwała, a po chwili opiernicz i to przy wszystkich koleżankach i kolegach, ciągłe poganianie i trzymanie sztucznej dyscypliny, gdzie odnosi się wrażenie, że trzeba pracować nawet, gdy pacjentów nie ma, doszło do tego, że kolega zostawał po pracy i by sprawiać wrażenie, coś robi, po prostu przesuwał z lewej na prawą odłączone, nie przeszkadzające w przechodzeniu urządzenia do wykonywania zabiegów). Zresztą wystarczy popytać, dlaczego tam jest taka rotacja pracowników ( sami pacjenci to wiedzą i przed podjęciem pracy w tym zakładziku ostrzegali mnie lekko się uśmiechając z wzrokiem politowania). dyrekcja na dodatek kopci papierosy i z tego powodu śmierdzi w całym socjalu a jest przecież fizjoterapeutką - no śmiech na sali.....Jest to po prostu zwykła chytra kobieta (mentalność, jakby szefa dużej fabryki, gdzie jak mawia się "zapierdalać trzeba" a nie zwracać uwagę na jakość) wykorzystująca ludzi za śmieszne pieniądze na umowę zlecenie (umowa o pracę miała być nagrodą po jakimś tam czasie). Myślę, że złożę wniosek do sądu cywilnego. Mam na to dwa lata - taka rada od prawnika. dyrekcja nie wie, że za zwłokę i koszta sądowe płaci się dodatkowo....Też zdecydowanie nie polecam tego cyrku !!!

smerfetka

fatalnie. fatalna atmosfera na linii przełożona - pracownicy, spóźnione wypłaty (albo ich totalny brak), złe warunki pracy. 13 brutto/h dla magistra, umowa zlecenie? Śmiech na sali. przez cały dzień "przewija się" ponad setka pacjentów i naprawdę jest co robić. Zdecydowanie nie polecam!

Zostaw opinię o Sprawność Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Barbara Piotrowska - Ciechanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sprawność Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Barbara Piotrowska