Opinie o Piotrowska Barbara - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sprawność w Ciechanów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Piotrowska Barbara - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sprawność. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Piotrowska Barbara - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sprawność na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotrowska Barbara - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sprawność w Ciechanów

Bardzo miła obsługa, Pani dyrektor bardzo mi pomogła:)

Jola

Również polecam serdecznie

Agnieszka Nowy wpis
@Jola

Bardzo miła atmosfera na zabiegach i obsługa również

Paweł Nowy wpis
@Marta

Zgadzam się ogólnie fajna atmosfera tu panuje

Waldemar Nowy wpis
@Agnieszka

Tak atmosfera jest naprawdę miła aż chce się przychodzić na rehabilitacje Polecam serdecznie

Jan Nowy wpis
@Marta

Dzięki tej poradni odzyskałem sprawność w ręce Bardzo dziękuje całemu personelowi i polecam z czystym sumieniem ten ośrodek

J

To są zwykle oszczerstwa i kłamstwa mam nadzieje ze dobiorą się Pani do (usunięte przez administratora) i zapłaci Pani spora karę za nieprawdziwe oczernianie ludzi

Jp
@J

Zgadzam się za oczernianie trzeba ponieść konsekwencje

Zgadzam się to jest zwykle oczernianie ludzi myśle ze osoba która to robi jest bardzo słaba i zawistna dla ludzi

@Anna

Zgadzam sie z tym wpisem Ja bym zgłosił takie oczernienia ktoś miałby nauczkę

Cieszę się, że klinika znowu jest w dobrej formie!

Hanna
@Karolina

Ile ludzi tyle opinii szkoda tylko ze większość to anonimy Korzystam od lat z usług tej placówki i jestem bardzo zadowolona nie wiem skąd w ludziach jest tyle jadu chyba to zazdrość Polecam rehabilitacje w tej placówce

Bożena
@Hanna

To racja tez uważam ze ktoś poprostu chce oczernić kogoś ukrywając swoją osobę

Tez polecam

Jan

Polecam ta placówkę na pewno tu wrócę

Iwona
@Jan

Również polecam

Jolanta
@Jan

Tez polecam miła obsługa i czas na rehabilitacji

@Jolanta

Również polecam

Aplikowałeś do firmy Piotrowska Barbara - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sprawność? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Odnosząc się do wcześniejszych komentarzy, naprawdę aż tak nagminną sytuacją są te problemy z wypłatami?

Małgorzata
@Anna

Tak. Właścicielka to jakiś dramat! Mydli oczy, a pieniędzy bez kłótni nigdy nie ma. Na czas... zapomnij!

Dorota
@Małgorzata

jak to jest tłumaczone ze nie ma kasy na czas? no bo ile można się wykłucać o swoje pieniądze, no ile?

Hanna

Odkąd pamietam nie pracowała tu żadna Małgorzata a chodzę kilka lat do tej poradni

uzytkownik
@Małgorzata

To sa kłamstwa nie kojarze tu Malgorzaty a lecze sie w placowce od lat

Zostaw merytoryczną opinię o Piotrowska Barbara - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sprawność - Ciechanów

• Jak się pracuje w Piotrowska Barbara - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sprawność?

Zobacz opinie na temat firmy Piotrowska Barbara - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sprawność tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Piotrowska Barbara - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sprawność
  • Brunona Kicińskiego 44