Opinie o Dariusz Anuszewski - Auto Mix w Ciechanów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Dariusz Anuszewski - Auto Mix. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Dariusz Anuszewski - Auto Mix o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dariusz Anuszewski - Auto Mix w Ciechanów

Darek W. Nowy wpis

Ja jestem zadowolony z ich usług wymieniam opony czy oleje już od paru lat, a co do cen to moim zdaniem są normalne.

Tajemniczy klient Nowy wpis

Te komentarze (prezentujące i zachwalające ofertę) piszą właściciele... Byłem 3 razy. Pierwszy raz kilka lat temu- zderli ile tylko mogli za wszystko co tylko mogli, w dodatku jedne koło zostało u nich na 3 dni (okazało się że byłą minimalnie zgięta felga) i w tym czasie zgubili pierścień centrujący. Próbowali mi wmówić że nie było, po czym próbowali udowodnić odkręcając wszystkie pozostałe, gdy okazało się że we wszystkich jest, rozcięli mi jakiś leżący pod warsztatem i dali jako zadośćuczynienie... Drugi raz byłem kupić oponę również kilka lat temu- tak samo zdzierstwo w biały dzień, bo zauważyli że zależy mi na czasie. Ostatni raz byłem w tym roku. Wymiana czujnika TPMS i kontrolne wyważenie kół. Zauważyłem że z klientem nie najlepiej u nich, nie ma kolejek to załatwię sprawę tego samego dnia (bez czekania 2 tyg. u innych), a może z tymi cenami się ogarnęli w końcu... Pojechałem, w warsztacie pusto, na koniec szok- za robotę ponad 100. Tylko pracownicy się skrycie uśmiechnęli że znowu kogoś oskubał.

Arek Nowy wpis

Naprawiam u nich samochód i zmieniam opony, parę razy mi już pomogli , mają dużo opon używanych na placu i nowe opony też w dobrej cenie. Przy wymianie opony zostawiam u nich i na lato i na zimę . Jak zakładam to widzę, że za każdym razem zabezpieczają je na czas składowania jakims smarowidłem, przy zakładaniu błyszczą się i są intensywnie czarne. solidna firma pozdro.

Mariusz R.

W Auto-mix wymieniam głłównie oleje, tarcze i tp no i oczywiście opony wcześniej głównie używki, bo mają duży wybór, teraz z racji młodszego samochodu kupuję nowe opony, cenowy są dość konkurencyjne, ale pochwalić ich muszę za komputerową diagnostykę i mechanika, miałem problem najpierw z układem hamulcowym, potem z turbiną, bujałem się po 3 warsztatach , każdy mówił co innego i chcieli w mojej Toyocie wymeniać turbinę koszt około 2tys. dobrze, że do nich pojechałem skończyło się na wymianie uszczelek i przewodach samochód odzyskał moc, a ja wieczorem miałem dalej w kieszeni prawie 2 tysiaki. dlatego ich POLECAM!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Dariusz Anuszewski - Auto Mix - Ciechanów

Dariusz Anuszewski - Auto Mix
  • Płocka 40a