Natura Zakład Leczniczy Jerzy Stodolny

Busko-zdrój

Opinie o Natura Zakład Leczniczy Jerzy Stodolny

Wojtek

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Gdy przemieszczą mi się kręgi tak, że wstanie z łóżka stanowi nie lada problem, Pan Stodolny to moja ostatnia i jedyna deska ratunkowa. Jak na razie zawsze po jednej wizycie wychodzę od niego o własnych siłach, a po 3 dniach mogę już ciężko pracować. Teraz znowu stanąłem po chyba 7 latach od wizyty u doktora przed tym samym problemem. Czekam z niecierpliwością na wizytę. Pomoc neurologów w tej sytuacji jest śmieszna. Faszerują człowieka tylko lekami przeciwbólowymi, a nie są w stanie zlikwidować przyczyny. Po wizycie u Pana Stodolnego, żadne leki nie są mi potrzebne. Wszelkie bóle ustają natychmiast, jak ręką odjął.

mario

Każdy nowy kto przyjdzie tam pracować nie wytrzyma tam dłużej niż rok. Nie wierzcie mi na słowo... Sami się o tym przekonajcie, że nie jest to praca na dłuższą metę. No chyba jak ktoś lubi sytuacje nonkonformistyczne lub jest masochistą...To wtedy jest to miejsce pracy idealne.

lena

nie polecam kasuje po 200zł i nic konkretnego

Zostaw opinię o Natura Zakład Leczniczy Jerzy Stodolny - Busko-zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Natura Zakład Leczniczy Jerzy Stodolny