Miarma Gabinet Rehabilitacji Artur Michałowski

Czerwonak

Opinie o Miarma Gabinet Rehabilitacji Artur Michałowski

Magda

Dramatycznie złe podejście do pacjenta, człowiek ten nie nadaje się do kontaktów z innymi ludźmi, a w szczególności z takim których coś boli. NIE POLECAM - ODRADZAM.

maxi

Uważajcie na tego człowieka to oszust. nigdy więcej do niego nie przyjdę !!!!!

Marta

Ten Pan to jakaś tragedia. Nie dosyć, że zwraca uwagę na ubiór, tak jakbym przyszła do Niego w jakichś szmatach (ubrana byłam naprawdę przyzwoicie). Poza tym nie potrafi odpowiedzieć dzień dobry. NIE POLECAM - absolutnie gruboskórny i niewychowany człowiek

Zostaw opinię o Miarma Gabinet Rehabilitacji Artur Michałowski - Czerwonak

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miarma Gabinet Rehabilitacji Artur Michałowski