Gabinet Manualnej Terapii Liza Piecznikowa

Kraków

Opinie o Gabinet Manualnej Terapii Liza Piecznikowa

Beata

Od lat zmagam sie z problemami kręgosłupowymi. Byłam u wielu specjalistów . Po pierwszej wizycie u Pani Lizy wszystko sie uspokoiło. Mija trzeci tydzien i nie boli !! Dziękuje bardzo , Pani Lizo !!!!

Barbara Żuchowska

Po prostu niesamowita... Od lat cierpiałam na rwę kulszową, Byłam u wielu fachowców..nic. Po dwóch wizytach u Pani Lizy, jak ręką odjął . Dziekuje bardzo . Pozdrawiam i szczerze polecam .

Tadeusz

Jestem po wizycie u Pani Lizy. Pomogło. Dziekuje .

rafal

Jak boli to tylko do Lizy.

Kasia

Prawdziwy fachowiec. Szczerze polecam .

Danuta Ślęczka

Od 15tu lat miałam bardzo powazne problemy z kregosłupem . Pani Liza pomogła mi stanąć na nogi. Dzieki niej zapomiałam co to ból . Najlepszy specjalista w Polsce . Polecam !! Pozdrowienia dla Pani Lizy .

Pawel Domagalski

Rewelacja. , szczerze polecam. Pani Liza uratowala mnie przed operacja kregoslupa . Dziekuje bardzo !!

Zostaw opinię o Gabinet Manualnej Terapii Liza Piecznikowa - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gabinet Manualnej Terapii Liza Piecznikowa