Opinie o Złota Pszczoła Gospodarstwo Pasieczne Sławomir Semeniuk w Rozwadówka

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Złota Pszczoła Gospodarstwo Pasieczne Sławomir Semeniuk. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Złota Pszczoła Gospodarstwo Pasieczne Sławomir Semeniuk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Złota Pszczoła Gospodarstwo Pasieczne Sławomir Semeniuk w Rozwadówka

Stefania

Kupiłam parę słoików miodu na Jarmarku bożonarodzeniowym w Katowicach,Byłam bardzo zadowolona ,ale już zużyłam i nie wiem gdzie mogłabym kupić miód z tej pasiki?

Klient Nowy wpis
@Stefania

Można kupić w sklepie Pszczelarskim Biała Podlaska ul. Brzeska 48. Bardzo fajny sklep. Pozdrawiam

Jacek Nowy wpis

Kupiłem w Sitnie miód z terenów leśnych z waszej pasieki. Smakuje jak miód gryczany. Nie tego oczekiwałem. Sprzedawca zapewniał mnie, że nie ma w nim gryki.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Złota Pszczoła Gospodarstwo Pasieczne Sławomir Semeniuk?

klient Nowy wpis

W czwartki na pl Wolności sprzedajecie miody a czy pan który na stolik obok z sokami domowej roboty przyprawami różnymi jest z waszej firmy?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Złota Pszczoła Gospodarstwo Pasieczne Sławomir Semeniuk? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Iwona

hej. :) tak tu każdy chwali ten miód tutaj i tak w sumie ciekawa jestem czy Pan sam przy tych pszczołach działa czy ma kogoś do pomocy? Ciekawa jestem jak praca w czymś takim mogłaby wglądać, czy to niebezpieczne? Mogą użądlić?

Tak potwierdzam , kiedyś kupiłem też miód z tej pasieki na Jarmarku Dominikańskim -prawdziwy smak miodu bez ulepszania. Tak trzymajcie pszczelarze

Miód udało mi się nabyć na Jarmarku Dominikańskim w Gdańsku, miłość od pierwszego wejrzenia! Na pewno zakupię ponownie. Polecam, świetne tradycyjne wyroby. :)

STEFAN

Doskonałej jakości miody kupowane przeze mnie od lat w Rybniku na Śląsku. Nic nie ulepszane, nic nie upiększane. Prawdziwe surowe miody. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Złota Pszczoła Gospodarstwo Pasieczne Sławomir Semeniuk - Rozwadówka

Złota Pszczoła Gospodarstwo Pasieczne Sławomir Semeniuk

Złota Pszczoła Gospodarstwo Pasieczne Sławomir Semeniuk