NZOZ Han-Med Długoterminowa Opieka Pielęgnacyjna

Wrocław

Opinie o NZOZ Han-Med Długoterminowa Opieka Pielęgnacyjna

Ratownik który się szanuje

Ludzie ! Oni są niewypłacalni!To ilu ludziom już wiszą kasę to się w głowie nie mieści!Lepiej jeździć na taxi lub być kurierem niż bać się ,że pod koniec przepracowanego miesiąca nie dostaje się swoich pieniędzy.

KIerowca

Właśnie chłopcze nie tak jak piszesz RAT MED. pracuję od 2010 r jeżeli nie wiesz nic o firmie to nie pisz bzdur!!!!! Pan Iwo pomaga nie krzyczy chyba mylisz pojęcie. Jak jesteś taki bezszczelny aby pisać za plecami to podaj nazwisko i zobaczymy ile jesteś wart panie B>>>>>>K. Widać, że byłeś za głupi do tej pracy. Pozd

Rat med

Nie wiem jak opieka pielegniarska ale han med transport medyczne i sanitarne to kleska. Wspolpracownicy super. Ale Pan pseudo Prezes tragedia! Pan Iwo pomiata ludzmi jak chce. Od krzyku, bluzg i ponizania zaczynajac. Mobbing pelna geba. Pieniadze smieszne a wyrabianie godzin ponad norme! O rodzaju podpisywanej umowy nie wspomne. Jestem zazenowany postawa przedstawicieli tej firmy. A dodatko zagrazaja zyciu pacjentow zatrudniajac nie wykwalifikowany personel. Nie polecam.

ja

to ty jesteś zartem wypłaty sa zawsze mobbing hmmm znasz takie słowo

an

Ta firma to żart. Wypłaty nie w terminie, albo wcale, mobbing pełną gębą.

gruby

Firma NZOZ Han-Med jest ok. Duży pakiet socjalny auta górna półka sprzęt nowy. Szefowie pomagają nam codziennych obowiązkach. Polecam

kolega

beznadziejnie nie wypłacalni bezczelni

mich

Witam, Pracowałem przez 3 lata. Szefostwo jest ok. Miła atmosfera. Polecam......

XXX

Witam, Pracowałam tej firmie atmosfera ok, ludzie dużo pomagają polecam

Zostaw opinię o NZOZ Han-Med Długoterminowa Opieka Pielęgnacyjna - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NZOZ Han-Med Długoterminowa Opieka Pielęgnacyjna