Medical Sprzęt Medyczny

Kraków

Opinie o Medical Sprzęt Medyczny

Jestem na etapie szukania nowej pracy. Niestety nie polecam pracodawcy zawiodłem się i żałuję. Do szukających i przyszłych pracowników jedna rada przygotujcie się na rozczarowanie.

Handlowiec

Twórcza atmosfera pracy, możliwość podnoszenia kwalifikacji ? Można coś więcej w tym temacie?

Natalia

@Uwaga dlaczego tak uważasz? Opowiedz coś o tym więcej. Pozostawiając swoją opinię pomagacie tym, którzy szukają zatrudnienia w tej firmie.

Uwaga

Nie polecam pracodawcy ... terror

bilek

może i nie ale spokojnie jest to do nauczenia się.

;-)

hehe obuj buty idzie luty, ta sama padak co była lat temu kilka ;-)

Kowalski

"Zarobki nie mają limitów jeśli się starasz" - dobry bajer. Może ktoś go łyknie.

Zorientowany

A może loms napiszesz coś ciekawego o tym jak Urząd Skarbowy ściga ludzi mających opóźnienia z zapłatą podatku bo nie dostali pieniędzy od pseudo pracodawcy za wykonaną pracę? Mając własną działalność jest więcej minusów niż plusów. A mając US na karku masz pozamiatane i żadne kombinowanie tu nie pomoże.

Zainteresowany

Czy ktoś pracował jako przedstawiciel w tej firmie?

Poinformowany

Może jednak odpowiem. Jesteś upierdliwy/upierdliwa. A tak przy okazji - informacja jest na dworcu w Krakowie.

Krolik2

No wlasnie @Poinformowany nie napisales wiec moze jednak odpowiesz. Ta odpowiedz jest malo pomocna.

Poinformowany

Czytaj ze zrozumieniem. To nie jest trudne.

Krolik2

Ojej czy mozesz podac wiecej szczegolow no i koniecznie napisz skad to wiesz. To dla mnie bardzo wazne.

Poinformowany

UWAGA!!! Szukają tylko ludzi którzy założą własną działalność. A co za tym idzie wszystkie koszty są po twojej stronie i ryzyko, że nic nie zarobisz też. Wtedy firma umywa ręce a ty zostajesz z nierozliczonymi fakturami od których musisz zapłacić podatek do Urzędu Skarbowego.

Ja

Proszę - zwolnij sie skoro tak ci zle. Kolejka czeka zeby pracować w Intecu

ion

Ludzie fałszywi jeden na drugim, straszna atmosfera pracuje tam ale odradzam wszystkim nie wygląda to tak kolorowa szczególnie, że tu pisze osoba, która stara się poprawić wizerunek firmy jakimiś pozytywnymi komentarzami żałosne, proponuję się bardzo poważnie zastanowić, trzeba robić dobrą minę do złej gry smutne jest to że trzeba ciągle udawać, że wszystko jest wspaniałe :(

Ona

Witam, na jakie wynagrodzenie podstawowe można liczyć ? i czy na premi da sie coś zarobić sensownie ;) Dziekuje i Pozdrawiam

katarzyna

ja też się intensywnie zastanawiam czy pójść do nich do pracy czy nie. Ew, najbardziej zaniepokoił mnie jednak właśnie twój komentarz - dlaczego uważasz że praca u nich w Medical Sprzęt Medyczny może być jakąkolwiek udręką psychiczną? proszę cię rozwiń ten temat który zacząłeś poroszę bo nie wiem czy iść do nich do roboty w takim razie

bilek

niestety muszę Cię zmartwić bo póki co Medical nie poszukuje chyba żadnych pracowników albo po prostu słabo z takimi poszukiwaniami się obecnie ogłaszają. Czy może ktoś z obecnych pracowników tej firmy mógłby napisać jak wyglądają obecne warunki współpracy z firmą ? byłoby to naprawdę niezmiernie pomocne

tomi nk

mzesz przeslac emil do medicalu

legoludek

"Psychicznie" wykończają się osoby, które nie potrafią dostosować się do środowiska. Ekipa jest zwarta nikt się niepotrzebnie nie wychyla, nie komplikuje życia innym, nie obgaduje za plecami to jest wszystko w porządku. Każdy ma gorsze dni, ale nie można tego przekładać na resztę. Snikersa nie zjadły, po prostu mają swoje obowiązki i nie wpierdzielają się w pracę innych.

ew

Praca w tej firmie jest straszna, jak choroba można się psychicznie wykończyć. Toksyczne wszystko !

legoludek

Po zmianach jakie zostały wprowadzone w ostatnim czasie zrobiło się bardzo przyjemnie. Panie "kierowniczki" w końcu przestały gwiazdorzyć i każdy może skupić się na swojej pracy a nie na chwilowych popisach tychże osób. Zarobki przyzwoite, żadnych przekrętów wszystko czarno na białym. Szefostwo jak najbardziej "+" jedni z nielicznych osób, którzy zatrudniają pracowników nie parobków.

Bożyk

Ciekaw jestem co z nich wyniknęło bo na chwilę obecną zatrzymaliśmy się w 2013 roku . Wysokie napięcie

Lipa

Lipa jakich mało, zapytajcie o opinie

kierownik

To miesiac jeszcze pracuje/ Pani z biura jest dopiero chora. Ja pracowałem w 2010! Żenujące rozstanie, ale coaching pełen podziwu - szczgólnie jak mi napisano, że [usunięte przez moderatora]!

HEHE

Słyszałem żer kolejny pozew w sądzie pracy...

EKS

Pan [usunięte przez moderatora] bije rekordy popularności ;-) na " wezwanie swojego poprzedniego pracodawcy "w imię dobrych opinii" który potrzebuje adwersarzy został adwersarz odpowiednio podsumowany jak i opiniodawca.... Powodzenia obrażanym przez [usunięte przez moderatora]

?:)

O jakim Medicalu tu piszecie? To Medical Partner może?

Listopad

Miłem kiedyś przyjemność, lub tez NIE-przyjemność współpracy Dyrektorem firmy Medical...nauczył mnie bardzo wiele, szczególnie tego, że mająć pod sobą ludzi to NIGDY nie będę ich tak traktował jak sam zostałem potraktowany!!!! Mam tylko nadzieję, że Szef Medicala nie pozwolił na zbyt wiele Panu Dyrektorowi i przywróci dobre imię tej firmie. BTW zwolniłem się sam.

gość

He he he, to się uśmiałem po pachy czytając powyższe "obronne" wypowiedzi. Sformułowania, obrażanie pracowników i jeszcze te przecinki stawiane zawsze po spacji (znak rozpoznawczy pana "miesiaca"). Przez 5 miesięcy spokój na forum (kilka wpisów), aż pojawił się:).... tzn. pojawiło się wiele postów, niby od różnych osób, ale pisanych tą samą ręką. Pozdrawiam, wszystkich pracujących w tej jak i również innych firmach. Byłym pracownikom, życzę siły i konsekwencji w działaniu.

Obserwator

Cóż, jeśli ktoś od pół roku robi wpisy na forum portalu pośrednictwa pracy to raczej orłem sokołem nie jest. Normalny człowiek jak kończy pracę, to idzie do innej, ale jak co chwila musi jej szukać, to też często odwiedza takie portale. A firma cóż; kredytuje się - to znaczy, że się rozwija, pensje jak czytam zawsze na czas no i ponoć premie i wynagrodzenie 4000zł? i od razu zatrudnia na umowe o pracę? to niestety dziś już rzadkość.

...oby

Brawo dla [usunięte przez moderatora] i [usunięte przez moderatora] za podkręcanie forumowiczów i dolewanie oliwy do ognia....sami sobie kopiecie dołki pod sobą!!!

Podsumowanie ........Oby ?

1. To ogromny wstyd dla jednej i drugiej strony ! 2. Jesteście siebie warci. 3. Widać,że nie macie co robić na rynku i w pracy z Klientami. 4. Konkurencja aż wyje z zachwytu. 5. Nienawiść wzajemna odebrała Wam rozum. W Polsce to standard. W tej zapóźnionej Polsce czyli Ciemnogrodzie. 6. Nie zatrudnia się już ludzi z takim pokładem nienawiści, ani też nie idzie się do pracy do pracodacy,który nie jest zdiagnozowany !

Podsumowanie....Oby !

Tak czytam te wielce pouczające obrzucanie się błotem i sobie myślę ,że ; 1. to ogromny wstyd dla was wszystkich !!!!!!!!! 2. wart pracodawca - pracowników i na odwrót. 3. widać,że nie macie co robić bo pracownicy o tej porze pracują, a nie siedzą w szambie. 4. Nienawiść wzajemna odebrała Wam rozum . W Polsce to normalne. Ale takich już się nie zatrudnia i u takich nie pracuje !

Cześć kołochoźniki

Tych byłych [usunięte przez moderatora]nakręcających te opinie jest .......jeden plus ten co pisze z błędami ortograficznymi i jego koleś ! Po co zaczęli pracę w Medicalu ? Dzisiaj każdą firmę do której się idzie pracować można sprawdzić w 5 min. Żaden mający 3 szare komórki pracodawca nie podpisze jakiejkolwiek procedury bez konsultacji z prawnikiem....! Są też wybory . Można pracować , a można oczekiwać na wypłatę od Sądu ...i z tego zrobić sobie sposób na życie ! Do czasu................!

Eks

Jedno mogę napisać o firmie medical : po tym [usunięte przzez moderatra] każda firma wygląda na normalną, aż się pracować chce. A co do opinii że obecny pracodawca kogoś zwolni, wystarczy pokazać parę procedur podpisanych przez właściciela i "innych" które łamią podstawowe przepisy prawa pracy... Np. odpracowywanie urlopu lub l4 w tygodniu... Nie ma to jak retoryka : byli pracownicy to lenie i obiboki , coś dużo ich... A zastraszyć nikt się nie da...

eks III

Hej qwerty. Niestety to prawda z tą rekrutacją. Ale nie wyciągaj wniosków. Tak już jest że często na stanowiska handlowców aplikują osoby którym wydaje się że będą się wozić super autami i niewiele robić. Ta praca jest bardzo mierzalna i kompetencje lub ich brak widać bo krótkim czasie. Niestety dla wielu pseudo handlowców. Dobry handlowiec nie musi się niczego obawiać w żadnej firmie. Na chwałę i dobre pieniądze trzeba zapracować. A bajki o ciężkiej pracy przeważnie piszą obiboki. Takie jest życie.

eks II

Cały ten blog to dziwna sprawa. Widzę że jedna sfrustrowana osoba podszywając się pod różne nicki porusza cały czas ten sam wątek. I nawet popełnia te same błędy ortograficzne::) Oj chyba w cztery oczy nie miałaby odwagi powiedzieć aż tyle. Co do sądów to są one dla ludzi i każdy może dochodzić swoich praw przed nimi. Kara za fałszywe składanie zeznań dotyczy wszystkich !!! a nie tylko jak sugerujecie pracodawcy.

qwerty

Muszę się zgodzić z Waszymi opiniami, z racji na to, że oferta pracy cały czas jest aktualizowana - co oznacza, że w firmie Medical jest ciągła rotacja na stanowisku handlowca...

qwerty

Całe szczęście,że nie udało mi się zdobyć pracy w tej firmie, bo się okazuje, że jest to kolejna klapa spośród firm na polskim rynku.

Pożyczcie mózg od sąsiada !

Zastanówcie się nad sobą. Piszecie kasa na czas , premie były itd. To czego oczekiwaliście, że właściciel nie będzie was rozliczał z czasu pracy za który wam płaci.......! Stworzył jak piszecie małą polską firmę. Dzięki takim firmom i innym w tym kraju generowane jest ponad 70 % PKB .A tacy pracodawcy są pozywani do Sądów...Niektórzy z tego zrobili sobie sposób na życie. Do czasu....! PIP sprawdza durne donosy ,,pseudo " profesjonalistów. I jaki jest wynik kontroli. Z reguły przyznający rację pracodawcom. Wszystko się unormuje. Będziecie długo szukali pracy i potem nastęna kontrola PIP , następny Sąd. Piszcie to wszystko w waszym c.v. To są wasze ,,kompetencje" !

Sądy ...

Sądy są po to żeby rozstrzygać spory.....Natomiast obrazem pracowników ,,handlowców" jest takie umiejętne budowanie relacji ,że ich zdaniem tam powinien nastąpić finał. Tak samo pewnie pracowaliście z Klientami. Może napiszecie jaki Sąd zwróci koszty pracodawcy za waszą nieudolność .............

Brak sazcunku......

Sami do siebie nie macie szacunku , a wymagacie tego od innych....

Do anonimów

Kredytowanie jest normalnym działaniem w życiu firm na bardzo ,,przyjaznym" dla przedsiębiorców rynku polskim. Rotacja będzie coraz większa bo nikt nie będzie płacił ,,anonimom" plującym na pracodawcę, którzy budują relacje w Sądach. Wiarygodność zeznań sprawdzi Sąd , a nie ty [usunięte przez moderatora]......! Załóżcie sobie własną firmę to zobaczycie jaki to biznes ,,współpracować" z takimi osiłkami jak większość plujących na Medical. Jak byliście w Firmie odwagi Wam nie starczało ! Kasa była na czas ............I to niezła . Jak na wasze nikłe umiejętności.

eks

Nie polecam tej firmy rotacja i inne wspaniałe rzeczy.... jak to w małych Polskich firmach .....

Zostaw opinię o Medical Sprzęt Medyczny - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medical Sprzęt Medyczny