Medical Sprzęt Medyczny

Kraków

Medical Sprzęt Medyczny

Opinie o Medical Sprzęt Medyczny

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Medical Sprzęt Medyczny? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej zatrudnienia w firmie.

Filip

Jak ktoś ma nie po drodze z pracą to będzie niezadowolony!!!

Jestem na etapie szukania nowej pracy. Niestety nie polecam pracodawcy zawiodłem się i żałuję. Do szukających i przyszłych pracowników jedna rada przygotujcie się na rozczarowanie.

Handlowiec

Twórcza atmosfera pracy, możliwość podnoszenia kwalifikacji ? Można coś więcej w tym temacie?

Natalia

@Uwaga dlaczego tak uważasz? Opowiedz coś o tym więcej. Pozostawiając swoją opinię pomagacie tym, którzy szukają zatrudnienia w tej firmie.

Uwaga

Nie polecam pracodawcy ... terror

bilek

może i nie ale spokojnie jest to do nauczenia się.

;-)

hehe obuj buty idzie luty, ta sama padak co była lat temu kilka ;-)

Kowalski

"Zarobki nie mają limitów jeśli się starasz" - dobry bajer. Może ktoś go łyknie.

Zorientowany

A może loms napiszesz coś ciekawego o tym jak Urząd Skarbowy ściga ludzi mających opóźnienia z zapłatą podatku bo nie dostali pieniędzy od pseudo pracodawcy za wykonaną pracę? Mając własną działalność jest więcej minusów niż plusów. A mając US na karku masz pozamiatane i żadne kombinowanie tu nie pomoże.

Zainteresowany

Czy ktoś pracował jako przedstawiciel w tej firmie?

Poinformowany

Może jednak odpowiem. Jesteś upierdliwy/upierdliwa. A tak przy okazji - informacja jest na dworcu w Krakowie.

Krolik2

No wlasnie @Poinformowany nie napisales wiec moze jednak odpowiesz. Ta odpowiedz jest malo pomocna.

Poinformowany

Czytaj ze zrozumieniem. To nie jest trudne.

Krolik2

Ojej czy mozesz podac wiecej szczegolow no i koniecznie napisz skad to wiesz. To dla mnie bardzo wazne.

Poinformowany

UWAGA!!! Szukają tylko ludzi którzy założą własną działalność. A co za tym idzie wszystkie koszty są po twojej stronie i ryzyko, że nic nie zarobisz też. Wtedy firma umywa ręce a ty zostajesz z nierozliczonymi fakturami od których musisz zapłacić podatek do Urzędu Skarbowego.

Ja

Proszę - zwolnij sie skoro tak ci zle. Kolejka czeka zeby pracować w Intecu

ion

Ludzie fałszywi jeden na drugim, straszna atmosfera pracuje tam ale odradzam wszystkim nie wygląda to tak kolorowa szczególnie, że tu pisze osoba, która stara się poprawić wizerunek firmy jakimiś pozytywnymi komentarzami żałosne, proponuję się bardzo poważnie zastanowić, trzeba robić dobrą minę do złej gry smutne jest to że trzeba ciągle udawać, że wszystko jest wspaniałe :(

Ona

Witam, na jakie wynagrodzenie podstawowe można liczyć ? i czy na premi da sie coś zarobić sensownie ;) Dziekuje i Pozdrawiam

katarzyna

ja też się intensywnie zastanawiam czy pójść do nich do pracy czy nie. Ew, najbardziej zaniepokoił mnie jednak właśnie twój komentarz - dlaczego uważasz że praca u nich w Medical Sprzęt Medyczny może być jakąkolwiek udręką psychiczną? proszę cię rozwiń ten temat który zacząłeś poroszę bo nie wiem czy iść do nich do roboty w takim razie

bilek

niestety muszę Cię zmartwić bo póki co Medical nie poszukuje chyba żadnych pracowników albo po prostu słabo z takimi poszukiwaniami się obecnie ogłaszają. Czy może ktoś z obecnych pracowników tej firmy mógłby napisać jak wyglądają obecne warunki współpracy z firmą ? byłoby to naprawdę niezmiernie pomocne

tomi nk

mzesz przeslac emil do medicalu

legoludek

"Psychicznie" wykończają się osoby, które nie potrafią dostosować się do środowiska. Ekipa jest zwarta nikt się niepotrzebnie nie wychyla, nie komplikuje życia innym, nie obgaduje za plecami to jest wszystko w porządku. Każdy ma gorsze dni, ale nie można tego przekładać na resztę. Snikersa nie zjadły, po prostu mają swoje obowiązki i nie wpierdzielają się w pracę innych.

ew

Praca w tej firmie jest straszna, jak choroba można się psychicznie wykończyć. Toksyczne wszystko !

legoludek

Po zmianach jakie zostały wprowadzone w ostatnim czasie zrobiło się bardzo przyjemnie. Panie "kierowniczki" w końcu przestały gwiazdorzyć i każdy może skupić się na swojej pracy a nie na chwilowych popisach tychże osób. Zarobki przyzwoite, żadnych przekrętów wszystko czarno na białym. Szefostwo jak najbardziej "+" jedni z nielicznych osób, którzy zatrudniają pracowników nie parobków.

Bożyk

Ciekaw jestem co z nich wyniknęło bo na chwilę obecną zatrzymaliśmy się w 2013 roku . Wysokie napięcie

Lipa

Lipa jakich mało, zapytajcie o opinie

kierownik

To miesiac jeszcze pracuje/ Pani z biura jest dopiero chora. Ja pracowałem w 2010! Żenujące rozstanie, ale coaching pełen podziwu - szczgólnie jak mi napisano, że [usunięte przez moderatora]!

HEHE

Słyszałem żer kolejny pozew w sądzie pracy...

EKS

Pan [usunięte przez moderatora] bije rekordy popularności ;-) na " wezwanie swojego poprzedniego pracodawcy "w imię dobrych opinii" który potrzebuje adwersarzy został adwersarz odpowiednio podsumowany jak i opiniodawca.... Powodzenia obrażanym przez [usunięte przez moderatora]

?:)

O jakim Medicalu tu piszecie? To Medical Partner może?

Zostaw opinię o Medical Sprzęt Medyczny - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medical Sprzęt Medyczny