Droginia Centrum Seniora

Droginia

Opinie o Droginia Centrum Seniora

opiekunka

Trzeba na ten dom opieki naslac inspekcje pracy zatrudniaja i nie daja umow a pensje daja w kopercie. Praca ciezka dla zwyklej opiekunki kierowniczka nadaje sie do roli kapo uprzejmie wszystko donosi wlascicielowi. Nie warto sie tu pchac do pracy.

Stwierdziłem fakt
@opiekunka 05.05.2017, 20:38

Ten, kto mówi kłamstwo, nie uświadamia sobie, jak wielkiego zadania się podejmuje, bo będzie musiał wymyślić jeszcze dwadzieścia innych kłamstw, żeby podtrzymać to jedno. - Alexander Pope Pani "opiekunko" wstyd !!!!!!!!!!

były pracownik

Czy zgodne z przepisami jest zatrudnianie pracowników bez umów, brak zgłoszenia do ubezpieczeń, rozliczanie nadgodzin na zleceniach, wypłacanie pensji w kopertach. Inspekcja pracy miałaby tu ręce pełne roboty.

bezo

Firma jak firma, szkoda tylko, że na etat najniższa krajowa, a reszta na umowę zlecenie, że niby oszczędności na składkach. Kasę dostajesz, ale emerytura będzie z najniższej krajowej.

ex_pracownik

Przegięcie na pełnej linii...

Jur

Ładną sobie reklamę wymalowałeś.

Zostaw opinię o Droginia Centrum Seniora - Droginia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Droginia Centrum Seniora