Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy

Olsztyn

Opinie o Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy

lekarz dyzurny

Dzięki funkcjonowaniu w Szpitalu normy ISO 9001:2009 życie pracowników szpitala stało się łatwiejsze. Na stanowiskach pracy panuje porządek. Dyrekcja szpitala oraz kierownicy poszczególnych działów działają zgodnie z wytycznymi normy ISO. Szeregowi pracownicy szpitala wykonują swoje codzienne obowiązki dokumentując każdą z wykonywanych czynności w celu wyeliminowania ewentualnych błędów i nieprawidłowości.

Zostaw opinię o Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy