Opinie o Przedsiębiorstwo Yavo Sp. z o.o. w Bełchatów piotrków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Yavo Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Yavo Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Yavo Sp. z o.o. w Bełchatów piotrków

Zaciekawił mnie ten ostatni wątek i to czy pracownicy ostatecznie rozmówili się z pracodawcą? I czy ktoś z was wie może gdzie znajdę aktualne ogłoszenia? na stronie widnieje tylko zakładka z informacją o mailu, na który można podesłać CV, a tak w ciemno to nie chcę... Jakie więc są teraz wymogi? Oraz jak sama rozmowa może w ogóle wyglądać? i co z zarobkami?

Yavo

Plusy - umowa na stałe i tyle z plusów reszta to same minusy na 8 godzin 1 przerwa gdzie trzeba się przebrać i pójść na stołówkę na jedzenie zostaje 5 minut wyzyskują ludzi do granic możliwości kierowniczki liżą (usunięte przez administratora) dyrektorce i nic kompletnie nie robią pracownicy są traktowani jak niewolnicy jak się nie podoba to się zwolnij (pracownik nie ma prawa głosu) podwyżki zapomnij premia to samo ciągłe gadki że zakład nie ma pieniędzy A kupują roboty co są bezużyteczne i nowe samochody firmowe jednym słowem firma (usunięte przez administratora)

Paulina Nowy wpis
@Yavo

Niestety, ale taka jest prawda o firmie yavo. Żadnego szacunku dla pracownika, ciągle narzekania, że nie ma pieniędzy. Dodatek do wypłaty dostają tylko ci którzy liżą dupę tym nierobom kierowniczką. Reszta może pracować do utraty tchu i tak tego nikt nie zauważy. Kierowniczki zachowują się jak by byly tam najważniejsze, a tak naprawdę na niczym sie nie znaja. Potrafią tylko krzyczeć, straszyć i poganiać. Z(usunięte przez administratora) Czy pani dyrektor nie widzi co sie dzieje

Iwona Nowy wpis
@Paulina

Poważnie to wszystko piszesz? :/ I czemu się dziwisz czy nie widzi, zamiast tego nie łatwiej byłoby to zgłosić?

Magda Gortat Nowy wpis
@Iwona

Jeśli ktokolwiek z pracowników ma mi coś do zarzucenia lub zgłoszenia, albo po prostu chciałby porozmawiać, zapraszam serdecznie. Nie mogę odpowiadac za sytuacje, których nie znam. Pozdrawiam.

admin

Jak wygląda praca w firmie Yavo Sp. z o.o. ? Co możecie powiedzieć o zatrudnieniu oraz terminowości wynagrodzeń? Czekamy na Twój komentarz na forum!

Pracownik Yavo
@admin

Umowa na stałe, wynagrodzenie zawsze na czas, urlop bezproblemowy. Matki wychowujące dzieci do lat ośmiu korzystają z opieki (Covid), zarząd jak najbardziej przychylny i wyrozumiały. Praca w godzinach od 7 do 15. Weekendy wolne. Matki po urlopach rodzicielskich chętnie wracają do pracy, zawsze mogą liczyć na zrozumienie pracodawcy. Co najważniejsze w dzisiejszych czasach pandemii jest PRACA, gdzie w innych zakładach zmniejszane są wynagrodzenia, a nawet dochodzi do zwolnień pracowników.

Pracownica YAVO
@Pracownik Yavo

Potwierdzam powyższe i jak najbardziej polecam pracę w YAVO. Ponadto praca w czystych, wręcz sterylnych warunkach. Te złośliwie komentarze mogą wynikać jedynie z flustracji i osobistych niepowodzeń.

Nikt
@Pracownik Yavo

Do wynagradzania pracownika premią i okazywania mu wdzięczności też dochodzi w innych firmach a tu nie ma tego od 18 lat

Bełchatowianka
@Pracownik Yavo

To że pensja jest na czas to chyba raczej obowiązek pracodawcy a nie przywilej…..z opieką podobnie- reguluje to prawo.

Halina
@Bełchatowianka

No w sumie racja. Ale w sumie dobrze wiedzieć że tego prawa przestrzegają. A ty u nich pracujesz albo planujesz u nich się zatrudnić czy z jakiegoś innego powodu zaglądasz na te forum?

Taka

Czy można złożyć CV przez internet czy osobiście trzeba?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Przedsiębiorstwo Yavo Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Jaka umowa obowiązuje w Przedsiębiorstwo Yavo Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

YAVO

Umowa o pracę na czas próbny (do 3 miesięcy).

Ela

Czy istnieje aktualnie jakaś oferta pracy w firmie yavo?

Basia

Najgorsza firma w Bełchatowie już chyba humax jest lepszy

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Yavo Sp. z o.o. - Bełchatów piotrków

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Yavo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Yavo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Yavo Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Yavo Sp. z o.o.
  • Bawełniana 17
    97-400 Bełchatów piotrków
  • NIP: 7691925826 REGON: 590772889 KRS: 0000086850

Przedsiębiorstwo Yavo Sp. z o.o.