Opinie o Vitality Donor-Healer Bogdan Skrzęta w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Vitality Donor-Healer Bogdan Skrzęta. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vitality Donor-Healer Bogdan Skrzęta o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paramedycy
Paramedycy Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vitality Donor-Healer Bogdan Skrzęta w Kraków

pacjentka

Jest pan Bogdan niesamowity. Jednak jest też niesamowicie chciwy i naciągający na potężne koszty. W ogólnym podsumowaniu jestem na nie.

Julia
@pacjentka

To co dużo drożej niż gdzieś indziej? Czy o co chodzi?

Nabity w butelkę
@pacjentka

Bo byłem tam i jestem zdumiony swoją naiwnością, przez którą straciłem sporo pieniędzy. Oczywiście nie czułem żadnej poprawy a informacje mi przekazywane były ogólnie znane. I te śmieszne nominacje. Naprawdę nie rozumiem jak normalny człowiek może dać się tak nabierać

Tylko światło Nowy wpis
@Nabity w butelkę

Właśnie sam złożyłeś samokrytykę i stwierdziłeś, że jesteś nienormalny. Tysiące tzw. przez ciebie nienormalnych uzyskało niezwykłą pomoc w tym super wiedzę, niezrównaną moc, odzyskało zdrowie i pozyskało nową jakościowo kondycję, uchroniło swoje i innych życie. Setki potwierdzonych medycznie uzdrowień to dla takich jak ty nie do pojęcia rzeczywistość. Tak jak dzieła Davida R. Hawkinsa, nie mówiąc już o możliwym skokowym podwyższeniu świadomości. Milion lat ewolucji to dla ciebie za mało. Sam nabijasz się w mroczną butelkę bez dna i nadzieji. To co piszesz odzwierciedla twoje kompleksy, niemoce, zawiści i zazdrości - małość w wymiarze nieobliczalnym. To nie mnie obrażasz, robisz to wobec tysięcy ludzi, którzy cieszą się znakomitym zdrowiem, idą ciągle do przodu, a wielu z nich cieszy się życiem, które mieli utracić według konwencjonalnych diagnoz i opinii. Twój poziom świadomości jest poza dolnym progiem kwalifikacji, dlatego go nie przytaczam. Spójrz w normalne lustro i w odruchu samozachowawczym daj sobie jeszcze jakąś szansę na odwrót z piekła, które sam sobie stworzyłeś.

Tylko światło Nowy wpis
@pacjentka

Bieda jest stanem umysłu i najczęściej brakiem dokonywania koniecznych zmian przekształcających myślenie w pełnowymiarowy sukces. Samoograniczająca nędza prowadzi coraz bardziej pochyłą drogą do bezdennej przepaści, wypaczając narastającą ułomność w kierunku nieodwracalnych zmian w sferze psyche i some. Gdzie argumenty i choć jeden merytorycznie poparty przykład dla synonimu chciwość? Stare powiedzenie mówi, że każdy sądzi po sobie. To fałszywe pomawianie o chytrość w zamiarze ma zdyskwaliffikować fenomena uzdrawiania, niezwykłej wiedzy, pionierskich metod podnoszenia świadomości, odzyskiwania i poszerzania jakościowo zdrowia. Dwa bieguny oddzielające słowa niesamowity i chciwy to dowód na rozdwojenie jaźni, gdzie zaczyna dominować bezrozumne obarczanie innych tą obrzydliwą przywarą. To plugawe stwierdzenie odzwierciedla twoje chore stany i fatalne cechy tj. durnowatość, niedowartościowanie, egoizm, wyrachowanie, nieuczciwość, ciułactwo, sknerstwo, łakomstwo, drapieżność, zerową wyobraźnię oraz brak skłonności do odmieniającej życie prawdziwie skutecznej nauki i praktyki. Niestety, najbardziej dramatycznym wymiarem twojej rzeczywistości jest brak miłości i co gorsza, chęci obdarowywania nią innych. Tutaj jakiś rodzaj współczucia, nie wytrzymuje z haniebnym opluwaniem z ukrycia.

Pacjentka a canady Nowy wpis
@pacjentka

Znam Bogdana I jego niesamowite mozliwosci I wiem ilu ludziom pomogl I przestancie pisac ze jest naciagacz I ze jest chciwy nikt was zie zmusza do niczego mozecie chodzic od lekarza do lekarza brac trucizny ktore wam przepisuja albo chemie I kazdy wie jak sie to konczy. Kto was zmusza na wizyty u bogdana lol nikt nie chcesz nie idz I nie wypisuj glupot

Pacjentka a canady Nowy wpis
@Tylko światło

Bardzo prosze o kontakt jezeli wiesz jak mozna skontaktowac sie z bogdanem on mi juz raz pomogl I pomogl mojej rodzinie I znajomym teraz ja potrzebuje pomocy I bardzo bardzo prosze o informacje jak moge znalezc bogdana moje email sylviajessica73@gmail.com Ja mieszkam w kanadzie. Dziekuje.

Laura

Jak można skontaktować się z p.Bogdanem Skrzętą?

lema-x

czy firma wznowiła już działalność?

Firma nadal jest zawieszona?

Czy po rozmowie w Vitality Donor-Healer Bogdan Skrzęta rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Fudeko S.A.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
pepe

Pozdrawiam Bogdanie!!! Zdrówko u mnie w porządeczku, choć 7+ już jest. Myślałem, że Ty gdzieś tam w Kanadzie czy UsA jesteś. Ja już tam od 6-ciu lat nie mieszkam więc nie mam kontaktu z Twoimi Rodzicami. Sąsiad z Koszutki z nr 8 II.p. pw.

Justyna

Firma jest zawieszona od 2018-10-04

Hania
@Justyna

Czy wiadomo kiedy wznowi działalność?

Jacek

Byłem u tego pana. Jest niesamowity. Uświadomiłem sobie ze to ja mam tęmoc. DZIĘKUJE.

Zostaw merytoryczną opinię o Vitality Donor-Healer Bogdan Skrzęta - Kraków

• Jak się pracuje w Vitality Donor-Healer Bogdan Skrzęta?

Zobacz opinie na temat firmy Vitality Donor-Healer Bogdan Skrzęta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vitality Donor-Healer Bogdan Skrzęta?

Vitality Donor-Healer Bogdan Skrzęta
  • ul. Krupnicza 7 lok. 10