Miejska Farma Piękności Instytut Medycyny Estetycznej i Kosmetyki Lekarskiej

Gdynia

Opinie o Miejska Farma Piękności Instytut Medycyny Estetycznej i Kosmetyki Lekarskiej

ABC

dziwne.. jeszcze niedawno opis dotyczył placówek w Warszawie, bo moja opinia miała na myśli salon Warszawski ( tam pracowałam) a teraz nagle wyskakuje Gdynia. Myslę, że wcale osobom wypowiadającym się nie chodziło o salon w Gdyni. Śmiech na sali :)

Popieram

Ja planowałam aplikowac tam na stanowisko kosmetyczki, ale okazało się, że moja znajoma pracowała tam przez krótki czas. Jak usłyszałam co tam się wyprawia to podziękowałam ;) Nie polecam

Anonim

Ja również odradzam - mało płacą dużo wymagają. Nie warto!

Lusia

Pracowałam w MFP, zarobki są beznadziejne, atmosfera jest fajna jak szef ma dobry dzień - zdarza się rzadko. Nie ma najmniejszych szans na awans w tej firmie. Traktują Cię jak woła roboczego, który nie ma nic do powiedzenia. Stanowczo odradzam, bo praca w tym miejscu to strata czasu i pieniędzy.

Zostaw opinię o Miejska Farma Piękności Instytut Medycyny Estetycznej i Kosmetyki Lekarskiej - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miejska Farma Piękności Instytut Medycyny Estetycznej i Kosmetyki Lekarskiej