Opinie o Adrian Kraśnicki N.Z.O.Z Instytut Specjalistyki Stomatologicznej Pod Lwem w Puck

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Adrian Kraśnicki N.Z.O.Z Instytut Specjalistyki Stomatologicznej Pod Lwem. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Adrian Kraśnicki N.Z.O.Z Instytut Specjalistyki Stomatologicznej Pod Lwem o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adrian Kraśnicki N.Z.O.Z Instytut Specjalistyki Stomatologicznej Pod Lwem w Puck

Gosia Nowy wpis

Ta klinika stomatologiczna jest idealna dla mnie i mojej córki. Obie preferujemy bezbolesne leczenie zębów.

Dominika Nowy wpis

Polecam. Leczenie zębów całkowicie bezbolesne.

Ewelina Nowy wpis
@Dominika

A było znieczulenie? ;)

Iza

Zgłosiłam się tu by wybielić żeby i dobrali mi tu odpowiedni kolor i jestem z pracy zadowolona.

Łucja
@Iza

a jak cenowo? konkurencyjne czy może za jakością idzie też cena? :)

Iza
@Łucja

Jest dobra cena, a jakość usługi wysoka

Ewelina Nowy wpis
@Iza

A jaką technologią to robili? Nie bolało? :(

Urszula

Tutaj chyba nie zatrudniają ludzi co? Ktoś był tam i może się wypowiedzieć, może jakiś klient często tam bywa, jest jeden specjalista? Tylu Was tu pisało

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Adrian Kraśnicki N.Z.O.Z Instytut Specjalistyki Stomatologicznej Pod Lwem? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Tadeusz

Na gogle coś nie mogę, to tu wpisze ???? Naprawdę fajne miejsce, żeby leczyć zęby!!! Polecam!!! Tadeusz

Gabinet ma przyjemne wnętrza. Takie zupełnie nie stomatologiczne, a to sprawia, że człowiek dobrze się tam czuje i mimo to, że nie ma szansy bym dentystów polubił, to jednak gabinet Pod Lwem zdecydowanie akceptuję.

Odbudowa zęba z kompozytem poszła rewelacyjnie. Wogóle nie widac róznicy w porównaniu z innymi moimi zębami.

Aneta J

Tutaj wstawiany miałam implant jedynki!! Cała robota wykonana świetnie. wszystko się pięknie przyjęło i zagoiło. Nie widać różnicy między jedynką a innymi zębami.

Agata

z wybielania zębów jestem w 100% zadowolona. zęby mam nie za ciemne i nie za jasne, a jednak wybielone. W sam raz wybielone.

Karol

Lubię chodzić do kliniki Pod Lwem, bo przede wszystkim są przodem do klienta.

Ulka

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Jak się zarabia w takim miejscu?

dorothea

Pracuje się super! Mamy tu wszelkie nowoczesne maszyny, przechodzimy szkolenia. Pozdrawiamy!

Anita

Jak się pracuje w tak nowoczesnym miejscu?

Jarek

Najlepsza opieka stomatologiczna w naszym mieście jest właśnie Pod Lwem. Wiem o tym, bo sporo gabinetów przeszedłem i było tak że szkoda gadac, a tu jest bardzo dobrze!

Paulina

Leczę tam zęby od lat. Zawsze personel jest miły i w dobrym nastroju, zawsze jestem miło przyjętya. Ostatnio robiłam implant dwójki. Wszystko się elegancko przyjęło!

Barbara
@Paulina

To jest ekstra nowoczesny gabinet. Ja tam leczę zęby metodą abrazji powietrznej. Jest to leczenie bez wiertła. Ekstra sprawa jak dla mnie!

Klient

Ceny w tym gabinecie to kosmos. Uważajcie bo ceny mocno naciągane.

Basia

W Pucku pracowałam przez 4 miesiące. Gdyby nie powody osobiste, pracowałabym do dziś. Bardzo sympatyczna atmosfera, szacunek do pracowników. Żadnego mobingu i pośpiechu, chyba, że było dużo pacjentów, a nieraz było aż czarno na poczekalniach... Dobre zarobki. Wymagania też są, nie oszukujmy się. Szef młody, ambitny, zależy mu na jakości, więc trzeba się starać. Była to w mojej 16-letniej karierze dentystycznej najlepsza praca. Szkoda, że tak krótko trwała. Gdybym mogła na pewno bym wróciła.

Zostaw merytoryczną opinię o Adrian Kraśnicki N.Z.O.Z Instytut Specjalistyki Stomatologicznej Pod Lwem - Puck

• Jak się pracuje w Adrian Kraśnicki N.Z.O.Z Instytut Specjalistyki Stomatologicznej Pod Lwem?

Zobacz opinie na temat firmy Adrian Kraśnicki N.Z.O.Z Instytut Specjalistyki Stomatologicznej Pod Lwem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Adrian Kraśnicki N.Z.O.Z Instytut Specjalistyki Stomatologicznej Pod Lwem
  • Adama Mickiewicza 24