Kucharska i Syn Klinika Stomatologiczna J. Gawrysiak-Kucharska

Opinie o Kucharska i Syn Klinika Stomatologiczna J. Gawrysiak-Kucharska

zniesmaczona

Ja , niestety, czułam się jak dojna krowa. Poszłam do nich z problemem, pierwsze wrażenie ok- czysto, nowocześnie itd. W związku z moim problemem zaproponowano mi określone leczenie- ok, zapytałam o koszty. Podano mi cenę, jednak w tzw międzyczasie okazało się, że muszę wyłożyć pieniądze na rzeczy, o których wcześniej nie było mowy - a to wyczyścić zęby, a to zrobić pantomogram, a to zabieg dziąseł- za każdym razem dodatkowe 100-300 zł. Czułam się taktowana jak fabryka pieniędzy. Nie polecam, mimo że klinika sama w sobie robi pozytywne wrażenie.

Dobrze obsłużona klientka

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami. Byłam kilka razy u Dr Kucharskiego i nie wyobrażam sobie, że mogłabym wybrać się do innego stomatologa w przyszłości. Owszem, pierwsza wizyta nie zaowocowała leczeniem z miejsca, ale to ze względu na brak pojęcia lekarza, co trzeba zrobić i ile czasu powinien zarezerwować. Zrobił zdjęcie (jedyny koszt pierwszej wizyty-25zł) , pojął i zarezerwował odpowiednią ilość czasu na wizytę. Dodam, że dokładnie wytłumaczył co trzeba zrobić, ile wizyt to zajmie i jakie będą koszty. Na mój gust- profesjonalnie podszedł do tematu. Ceny są dużo niższe niż w super klinikach z super amerykańskim sprzętem ( byłam, skorzystałam, dużo zapłaciłam, efekt średni). U Kucharskich leczenie nie odbywa się na łapu capu. Sprzęt jest profesjonalny, lekarz wie, co robi i odnoszę wrażenie, że jest perfekcjonistą. Wizyty u stomatologa stały się niemal przyjemnością. Miałam leczenie kanałowe, usuwany ząb( a raczej korzenie, bo z zęba nie było co zbierać przez moje zaniedbanie) czekam na zamocowanie korony. Żadnych dolegliwości po zabiegach. Nie poczułam się nawet przez moment, jak dojna krowa. Bankructwo też mi nie grozi. Polecam.

klientka

Niestety, ale potwierdzam powyższą opinię. Nie nastawiają się na pacjenta, lecz na jego portfel.

źle obsłużony Klient

Niestety to prawda. Poszłam z ukruszonym zębem. Pan doktor, zamiast się nim zając, zaczął diagnozować moją szczękę. Oczywiście stwierdził, że moja szczęka jest "wadliwa" i potrzbuje szyny, zrobił mi cały wykład na temat zaciskania zębów . Potem, mimo, że nie to było celem wizyty, zrobił przegląd, robiąc uwagi do "nieszczelnych" plomb. Dostałam info, że muszę zrobić pantomogram, wyczyścić zęby. Na drugiej wizycie przejżał pantomogram i dowiedziałam się że kanały w różnych leczonych zębach mam do przeleczenia, bo są "źle" zrobione. Moja cieprpliwość jednak się wyczerpała, kiedy zrobił mi zęba, z którym przyszłam, rzeżbiąc go tak, że po wyjściu miałam poczucie że mam tam większą dziurę niż przyszłam. Ząb jest głębszy niż naturalny i w związku z tym wrażliwszy. Byłam z reklamacją, ale owszem wypełnił wyrzeźbione przez siebie wgłębienia z jednej strony ale "dół" został". Idę do Dentius. Niestey ten sam ząb będzie mnie kosztował dwa razy tyle. Uważam, że doktor (usunięte przez administratora) zachowuje się nieeetycznie podważając wartość pracy innych stomatologów oraz diagnozując stan pacjaenta bez jego woli, i "wciskając" wiedzę, że zęby były "źle" leczone. Namawia na badania, szyny, pantomogramu.Miałąm wrażenie, że to nie ja i mój ząb tam są ważne, ale ile się da z moich zębów wycisnąć kasy. Wybaczcie. To jest zwykłe naciągactwo. Nie polecam.

Zostaw opinię o Kucharska i Syn Klinika Stomatologiczna J. Gawrysiak-Kucharska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kucharska i Syn Klinika Stomatologiczna J. Gawrysiak-Kucharska