Opinie o Help Center Sp. z o.o. w Siemianowice Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Help Center Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Help Center Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Help Center Sp. z o.o. w Siemianowice Śląskie

Robert Nowy wpis

A jakie firma udostępnia wam narzędzia pracownicze ?

Ja stary pracownik

Mega wyzysk ktoś zapomniał dodać mycie toalet do tego wszystko trzeba było robić za nie całe 50 zł pomia tanie Ludźmi pracowało się po 12 h aby zarobić coś masakra nie polecam

StaraPracownica
@Ja stary pracownik

Pracuję w Helpie kilka lat, nie twierdzę, że jest idealnie, ale nie zgadzam się z podanymi tu opiniami. Płacą podobnie jak inni, a sprawdzałam to kilka razy, pracujemy nie 7 a 6 godzin (nie mylić z przyjściem do roboty), to wychodzi dzisiaj 80 zł na dzień więc nie pisz głupot. Poza tym w poradni jest fajna atmosfera, dzisiaj się dużo zmieniło na dobre, ogólnie raczej oceniam to bardzo pozytywnie. Poza tym przynajmniej jest rzetelna umowa, a nie na gębę i nie spotkałam się z pomiataniem.

Bylapracownicakato Nowy wpis
@StaraPracownica

Taaa każda miała zlecenie... ucząca się miała za 7h pracy 60zl więc nie kłam;)

klientka

Do tego oprócz pracowników wyrażę się jako klient, w help dencie w katowicach na sokolskiej są ciągłe problemy. Dentyści kompletnie nie są "mili" ja osobieście czułam sie bardzo niekomfortowo. Miałam leczone zeby i wyrwaną 8, wyrwanie 8 poszło bardzo sprawnie i bez bólu i tu trzeba pochwalić (Dr. gierlach ?!nie jestem pewna co do nazwiska)co nie zmienia faktu co spotkało mnie później. Leciałam/dzwoniłam 3 razy z bólem bardzo silnym z płaczem i najedzona tabletkami. Poimo to nie chcieli pomóc, ot co mieli mnie głęboko w dupie. I w kocu nastał dzień kiedy dostałam się do nich i miałam zatrutego ząbka, oczywiście źle, przez następny tydzień czułam okropny ból ząb był bardzo źle zatruty kanały nawrt nie były przeczyszczone. Zgłosiłam się ponownie i w końcu zatruli mi zęba porządnie z przeczyszczeniem kanałów i przestał boleć po 1 dniu ze względu na zatrute nerwy- ale żeby nie było za dobrze usłyszałam cenę za leczenie kanałowe siódemki 500zł.Idzie złapać się za głowę, tak wiec zrezygnowałam z kanałowego. A w innym gabinecie gdzie Pan widać robił to z pasją i był profesjonalistą zrobił wszystko bezboleśnie wziął 200zł !! Dziś natomiast zapisałam się tam, ponieważ mam drugą 7 ale do wyrwania, do help dentu mam najbliżej i niestety musiałam zapisać się tam ze względu na to aby nie wracać z daleka w taki gorąc z wyrwanym zębem, bo jest to niebezpieczne. To dostałam 30 minut przed wizytą telefon, ze Pani doktor popsuło sie auto i dziś jej nie bedzie. Tak własnie traktują klientów, w porządnej klinice znaleźliby kogoś na zastępstwo, tam niestety nie. A ponieważ nie podpadli pierwszy raz, zostanie złożona skarga.

oburzona Nowy wpis
@klientka

ja tez zostałam potraktowana w sposob jak dla mnie niekompetentny żerują na niewiedzy pacjentow ,zostały mi w ciąży zalożone amalgamaty tzw.srebrne plomby co jest niedopuszczalne u kobiet ciezarnych poniewaz nalezaly sie światłoutwardzalne tyle w temacie.......

oburzona Nowy wpis
@oburzona

nie sprecyzowałam gdzie w helpie w katowicach na ul sokolskiej NIE POLECAM!!!!

jazkatowic

nie polecam

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Help Center Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Fudeko S.A.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
jazkatowic

nie polecam nikomu... praca za marne grosze, zle traktowanie, za duzo obowiazkow, smieciowa umowa, male zarobki... ciagle zmieniajacy sie grafik ;/

takasobieja!

hahaha śmieszne zarobki... za 7 h pracy (sprzatanie, sterylizcja, odbieranie telefonow, pomoc lekarzowi, sprzatanie po zabiegu, obsluga komputera, kasowanie pacjentow, pwrowadzanie kodow do ewusia, wypelnianie faktur itp) niecale 50zl na dzien. SMIESZNE!!!!

Powiem tak :) atmosfera super , ludzie przyjaźni i wszystko by było w porządku gdyby nie tak niskie zarobki ;/ Ogólnie pozytywnie :))

Zostaw merytoryczną opinię o Help Center Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

Help Center Sp. z o.o.