Adres: Wielkie Garbary 15, 87-100 Toruń

NIP: 8790093559 REGON: 870507917

Opinie o Toruńskie Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne Gama Centrum Stomatologii I Protetyki Gamadent Zbigniew Manowski

Filtruj opinie po kryteriach:

Czekamy na sprawozdania od obecnych byłych pracowników! Napiszcie jakie macie sprawozdania odnośnie aktualnej pozycji firmy Toruńskie Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne Gama Centrum Stomatologii I Protetyki Gamadent Zbigniew Manowski w mieście Toruń.

Zostaw opinię o Toruńskie Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne Gama Centrum Stomatologii I Protetyki Gamadent Zbigniew Manowski - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Toruńskie Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne Gama Centrum Stomatologii I Protetyki Gamadent Zbigniew Manowski

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.