Opinie o Wilk Anna Extradent w Kolbuszowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wilk Anna Extradent. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wilk Anna Extradent o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wilk Anna Extradent w Kolbuszowa

Klientka Nowy wpis

Bardzo dobry pomocny stomatolog!

Nie polecam

Przez niekompetencje tej osoby straciłem mnóstwo pieniędzy. Nie polecam. Właściwie to sprawa powinna trafić do sądu.

Grażyna
@Nie polecam

Współczuję Ci, ale chciałabym dowiedzieć się więcej. Uważam, że jeśli zarzuca się komuś niekompetencję, powinno się podać konkretne argumenty. Z jakiego powodu straciłeś pieniądze? Próbowałeś rozmawiać na ten temat z dentystką? Może ona nawet nie wie, że czujesz się (usunięte przez administratora)

@Grażyna

Oni zawsze bardzo dobrze wiedza o co chodzi ale zawsze dążą do tego aby wyzbyć odpowiedzialności bo uważaja ze im wszystko dobrze wychodzi nawet jak ewidentnie widać ze brakuje im wiedzy na pewnie tematy. Zresztą kim ty jesteś aby o to sie troszczyć?

Hanna Nowy wpis
@Nie polecam

Może to jakaś Wróżka Zębuszka? ;) Strata tych wspomnianych przez Ciebie pieniędzy nie łączy się na szczęście z jakimiś fizycznymi skutkami ubocznymi, prawda? I raczej sądu w to nie mieszasz jednak?

Nie polecam Nowy wpis
@Hanna

Oj łączyło się i to bardzo drogi moderatorze. Ja ci tego nie życzę bo byś chodził po tym wszystkim w kółko. Lepiej szukaj dobrych dentystów.

Hanna Nowy wpis
@Nie polecam

No ale jak szukać to i tak trzeba na własnej skórze testować, bo opinie niestety bywają różne, tu widać, że pełno negatywów, ale skoro firma działa dalej no to muszą być chyba też jacyś zadowoleni. No chyba, że źle rozumuję?xd

Nie polecam

Przez niekompetencje tej osoby straciłem mnóstwo pieniędzy. Nie polecam. Właściwe to sprawa powinna trafić do sądu.

Katastrofa. Kompletny brak odpowiedzialności.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wilk Anna Extradent, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Były Pacjent.

Masakra. Nikomu nie polecam. Szybko i byle jak, a za to wszystko płaci się nie mało. Jeśli Pani doktor tak traktuje zęby swoje jak Pacjentów to już dawno powinna być bezzębna.

greg

Most za ponad 3 tysiące złotych po poprawkach do wyrzucenia. Żadnej rekompensaty, żadnego zwrotu pieniędzy. Zresztą przed założeniem mostu należało się zając problemem ścierania zębów. Niestety za dużo mnie to kosztowało nerwów i pieniędzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Wilk Anna Extradent - Kolbuszowa

Wilk Anna Extradent
1.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • 11 Listopada 11
    36-100 Kolbuszowa