Ponichtera Marzena Gabinet Psychologiczny

Pani psycholog przyjmuj w Komorowie i jest pod nr tel.790263048

Adela

Pani Psycholog przyjmuje w Komorowie gmina Świdnica

Ewa

Pani psycholog jest okey. Ponadto jest bardzo etyczna, pomogła mojej całej rodzinie.

Tomek

Oj widzę jakaś Pani albo Pan pod wpisem Justyna atakuje Panią psycholog. Popieram Romana jest świetna a dyplom jej jest do wglądu. Pozdrawiam

Roman

Kobieto opamiętaj się ta Pani ukończyła 5 letnią szkołę o kierunku psychologicznym. Jest psychologiem od lat, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości zgłoś się do niej, jest w Świdnicy. Jej oryginalny dyplom jest do wglądu. Ponadto jako psycholog jest Świetna.

Roman
@Roman 08.06.2016 17:25

Ta Pani jest psychologiem a jej dyplom jest do wglądu. Ukończyła 5-letnią Uczelnię o kierunku Psychologia. Jest jednym z pierwszych psychologów w Świdnicy mających prywatną praktykę. Świetny, bardzo etyczny fachowiec.

Ada

Bardzo skuteczna, kompetentna oraz miła psycholog. Polecam. Jest juz w Świdnicy.

Tomek

Profesjonalna, świetna psycholog. Niestety nie znajduje się pod wskazanym adresem.

maciek

Super psycholog ale niestety od kilku lat nie jest pod wskazanym adresem, przez Was długo ją szukałem a cały czas była niedaleko.

Zostaw opinię o Ponichtera Marzena Gabinet Psychologiczny - Jaworzyna Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ponichtera Marzena Gabinet Psychologiczny