Gabinet Psychologiczny I Usługi Monika Owczarska-Stawecka

NIP: 7741997303 REGON: 611332976

Gabinet Psychologiczny I Usługi Monika Owczarska-Stawecka

Opinie o Gabinet Psychologiczny I Usługi Monika Owczarska-Stawecka

Piotr

Najlepszy psycholog w Płocku. Profesjonalistka pod każdym względem. Jakość usług na najwyższym poziomie. Bardzo empatyczna osoba, wsłuchująca się głos klienta. Gorąco polecam. Mnie i wielu moim znajomym bardzo pomogła.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Gabinet Psychologiczny I Usługi Monika Owczarska-Stawecka - Płock

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gabinet Psychologiczny I Usługi Monika Owczarska-Stawecka