Specjalmed S.C. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Wiśniowa

Opinie o Specjalmed S.C. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

mariusz

Zgadzam się z opiniami dotyczącymi leczenia stomatologicznego .Nie polecam wszystkim.

Kasia M

Nie polecam po długim i bardzo kosztownym leczeniu stomatologicznym specjalmedu .część leczenia było do poprawy i plomby wypadają! odradzam wszystkim!!

Anna Piwowarczyk

Ja też nie polecam leczenia stomatologicznego w specjalmedzie

jan

nie polecam leczenia stomatologicznego.dramat i ceny kosmos

Jak wyglądają podróże służbowe w firmie Specjalmed S.C. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Specjalmed S.C. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Wiśniowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Specjalmed S.C. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej