Lumos Usługi Szkoleniowo - Terapeutyczne Ewa Zagawa

Poznań

Opinie o Lumos Usługi Szkoleniowo - Terapeutyczne Ewa Zagawa

Pani (usunięte przez administratora) jest fantastycznym człowiekiem! Jej warsztaty, to zawsze nowe odkrycie siebie i swoich możliwości. Pełen profesjonalizm!

pedagog

Serdecznie polecam zajęcia prowadzone przez p. Ewę Zagawę - firma Lumos. Brałam udział w kursie TERAPIA ŚMIECHEM- zajęcia wyposażyły mnie w umiejętności , które często wykorzystuję w pracy z moimi uczniami. Iza Kachlicka

pedagog13

Polecam firmę Lumos..... To są ciekawe kursy i szkolenia; zawsze profesjonalnie przygotowane i dobrze prowadzone. Zachęcam Państwa do skorzystania z usług tej firmy

AS

Polecam firme pani(usunięte przez administratora).Nowatorskie podejscie, bliski kontakt z ludzmi a przy tym pelen profesjonalizm.Zamierzam w przyszlosci korzystac z uslug tej firmy

Zostaw opinię o Lumos Usługi Szkoleniowo - Terapeutyczne Ewa Zagawa - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lumos Usługi Szkoleniowo - Terapeutyczne Ewa Zagawa