Dorart Ośrodek Pomocy Terapii i Rehabilitacji Psychologicznej Dorota Konicka

Opinie o Dorart Ośrodek Pomocy Terapii i Rehabilitacji Psychologicznej Dorota Konicka

Stefanka

Profesjonalne szkolenia z zakresu pomocy psychologicznej i interwencji kryzysowej prowadzone przez dr. Boryczko - Lagodzińską oraz dr. Konicką. Kurs zakończyłam z wynikiem dobrym wysokie wymagania by dostać się na staż. Polecam i pozdrawiam. Monika Jaroslawska

Rumik

Pracowałem byłem bardzo zadowolony. Mały Ośrodek przyjazna atmosfera działa także Studium Pomocy Psychologicznej i Interwencji Kryzysowej pod przewodnictwem dr Magdaleny Lagodzińskiej. Plusem było to ,że dla nas pracowników Ośrodka szkolenie było bezpłatne, choć egzaminy bardzo trudne do przejścia jak ktoś chciał zdobyć dyplom podchodził po 4-5 razy.

Zostaw opinię o Dorart Ośrodek Pomocy Terapii i Rehabilitacji Psychologicznej Dorota Konicka - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dorart Ośrodek Pomocy Terapii i Rehabilitacji Psychologicznej Dorota Konicka