Opinie o Mirella ŻarnowskaAudio Plus Mirella Żarnowska Diagnostyka I Leczenie Zaburzeń SłuchuMirella Żarnowska Audio Plus Niepubliczny Za w Tarnów

0 0 9 5 1
Tosia Nowy wpis

Czyli rozumiem że atmosfera w pracy bez szału?

Natalia Nowy wpis

Niestety popieram wypowiedzi innych osób. Totalne zero empatii, uśmiechu i usposobienia do dziecka. 100% "wypalenia zawodowego"... Podejście ma bardzo oschłe, wręcz odpychające. Dodatkowo kieruje do rodzica (osoby po 40'stce) jakieś dziwne komentarze i uszczypliwości, typu: "do następnego badania proszę podejść poważnie". Teraz z perspektywy czasu żałuje, że nie zapytałam czy dziś jestem na żarty...?!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 173 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Mirella ŻarnowskaAudio Plus Mirella Żarnowska Diagnostyka I Leczenie Zaburzeń SłuchuMirella Żarnowska Audio Plus Niepubliczny Za?

Aneta Nowy wpis

Czy miejsce nie poszukuje może recepcjonistki?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Pacjent

Lekarz z zerowym podejściem do dzieci, kiedy dziecko nie współpracuje wręcz krzyczy na małego pacjenta. Nie potrafi zrozumieć że niemowlakowi nie wytłumaczy się że ma spać czy być w tym momencie cicho. Pretensje o to że dziecko nie zasnęło, że krzyczy, karze uspokajać a przy lekarzu z takim stosunkiem do dzieci jest to trudne. Ogólnie brak podejścia do dziecka, taktu i ogłady w stosunku do rodziców. Nie polecam, jeśli jest możliwość pójścia do innego lekarza to tak polecam zrobić bo kontakt z Panią doktor nie należy do najprzyjemniejszych.

Nina

Wiecie może cos o ewentualnej pracy? Czy firma zatrudnia w ogóle pracowników?

Niezadowolona

Jestem przerażona podejsciem owej pani do małego pacjenta. Z pretensjami że maluch nie zasnął zrywa wręcz kable z diod poprzyklejanych mu go głowy powodując że dziecko wpada w panikę i płacze. Niestety mimo podjętych prób nie udało się 2 podejście do badania bo dziecko kojarzyło już to miejsce czyli pokój spania z czymś złym i nie chciało w nim przebywać. Niestety byłam tak zszokowana takim zachowaniem,że mi zabrakło głosu i nic pani nie powiedzialam co o pani zachowaniu mysle...pani dr trochę taktu, kultury osobistej i przede wszystkim SERCA pani życzę! A tekst że "tylko diod było szkoda na badanie" to może sobie pani wspomni że owe diody nie idą z pani prywatnych pieniędzy tylko z naszych-Podatnikow i pani wypłata też,więc ma pani obowiązek choćby i 5razy robić takie badanie jak za 1 razem się ono nie uda! Dziękuję za to pielęgniarce za delikatność przy pacjentach i kulturę osobistą godną miejsca pracy publicznej

matka

Byłam prywatnie z dzieckiem u p. Żarnowskiej. Dziecko i ja zostalismy zakrzyczani, wykpieni, a na koniec lekarka kazała uiscić sobie za stracony czas. Jestem do dzis przerazona ty, czego doswiadczyłam. Sama jestem terapeuta i pedagogiem i w głowie mi sie nie mieści to wszystko.

Tak12Nie1

Tarnów

pod względem empatii tragiczny lekarz - potrafi powiedzieć że pacjent jest winny złemu leczeniu, bo źle emituje głos, nie współpracuje z lekarzem, itp. Winny jest pacjent, a nie lekarz. Mam mocne podejrzenia że metody leczenia i diagnozę bierze z sufitu. Zdecydowanie radzę omijać tę panią szerokim łukiem, chyba że chcesz dać sobie wmówić że jesteś zerem i do niczego się nie nadajesz

Tak3Nie1

Zostaw opinię o Mirella ŻarnowskaAudio Plus Mirella Żarnowska Diagnostyka I Leczenie Zaburzeń SłuchuMirella Żarnowska Audio Plus Niepubliczny Za - Tarnów

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad