Opinie o Elżbieta Kocząb Gabinet Neurologiczny w Inowrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Elżbieta Kocząb Gabinet Neurologiczny. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Elżbieta Kocząb Gabinet Neurologiczny o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elżbieta Kocząb Gabinet Neurologiczny w Inowrocław

Joanna Nowy wpis

Wszyscy potencjalni stażyści i praktykanci - trzymajcie się od dr Kocząb z daleka. Niezwykle toksyczna osoba zarówno dla współpracowników jak i pacjentów i ich rodzin. Zaden lekarz nie potraktował mnie w zyciu gorzej niż dr Kocząb.

Jadzia Nowy wpis

Witam, chciałam się zorientować czy staże są możliwe do zrealizowania, ale po przejrzeniu opinii nie mam co do nich żadnej pewności. Skoro to forum pracownicze to z jakich przyczyn pojawiają się opinie od samych pacjentów? I czy ostatecznie ktoś kontaktował się może w sprawie przyuczenia?

Pacjent 0

Wszystkie najgorsze opinie o tej lekarce potwierdzam. Z trudem doczekałem końca wizyty na SORZE, bo cierpliwość i dystans do zaistniałej sytuacji na prawdę trudno utrzymać. "Lekarka" przyjmuje pacjentów w brudnej sukience, naburmuszona i niekulturalna. Po prostu skandaliczne zachowanie w stosunku do pacjentów. Wystawia diagnozę w połowie wywiadfu z pacjentem i doradza mu aby opuścił szpital nie czekając na wyniki badań. Coś obłędnie niebywałego.

Iza Nowy wpis
@Pacjent 0

Byłam na SOR i oddziale neurologicznym i ta opinia jest krzywdząca dla Pani Doktor, bo mi okazała pełne zaangażowanie i czułam się w pełni zaopiekowana. Aa lekarz nie ma być miły tylko konkretny i uważam, że ta Pani taka jest co czasem może być odebrane jako to, że jest niemiła. Jednak ja twierdzę, że to bardzo sympatyczna kobieta. A jeśli chodzi o opis badań to bardzo górnolotne stwierdzenie, że neurolog nie potrafi opisać badań, a to kim jest osobą pisząca, że takie wnioski wysuwa. Jeśli tak wie to czemu sama się nie zdiagnozuje.

Gabi Nowy wpis

Ze trzy miesiące temu ktoś pytał o praktykę, to one były organizowane czy nie? również chciałabym się dowiedzieć czegoś na temat tego przyuczenia o ile byłaby na to w ogóle szansa. Zastanawiają mnie te ostatnie opinie od pacjentów przy tym. Dlaczego ktoś napisał o braku umiejętności czytania rezonansu kiedyś? to w ogóle sprawdzone info jest?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Elżbieta Kocząb Gabinet Neurologiczny odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Fudeko S.A.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Dzień dobry, sądziłam, że na forum pracowniczym znajdę raczej opinie od pracowników lub stażystów? Szukam praktyki z zakresu neurologii, Pani Doktor pojawiła mi się na liście okolicznych. Czy oprócz pacjentów są tu może studenci, którzy mieliby również opinie do wyrażenia? Jakie warunki wstępnie są do spełnienia by moc się zakwalifikować?

Pacjent

Hm... Opinie opiniami, ale ktoś powinien zainteresować się zarówno całym tym szpitalem, w którym dzieją się "cuda" juz na etapie segregacji medycznej i przyjęcia, po sam cyrk na tym oddziale. Osoba ta juz dawno powinna być na emeryturze i ustąpić pola młodym, którym się chce po pierwsze uczyć i rozwijać, żeby chętnie pomagać tym, którzy nie znajdują się na oddziale neurologicznym na wakacjach... Kultura osobista tej pani wola o pomstę do nieba, a wiedzą zatrzymała się na etapie jak kończyła studia. Pani Kocząb - czas usiąść na tyłku i niańczyć wnuki zanim zrobi Pani komuś krzywdę.

@Pacjent

A kim Ty z zawodu w sumie jesteś, żeby zarzucać lekarzowi, że zatrzymał się na jakimś etapie studiów? Chyba trzeba umieć rozdzielić kompetencje a zachowanie? Na podstawie czego twierdzisz, że mogłaby niby zrobić komuś krzywdę?

Jack
@Małgorzata

Jeśli nie umie odczytać rezonansu i stwierdzić że to nie udar tylko glejak to do biedronki na magazyn.

Małgorzata

Ej jestem serio w szoku, widząc te wszystkie opinie. No żeby mieć takie pretensje do lekarza, to naprawdę trzeba bardzo mocno sobie zasłużyć. Pani Doktor albo miała gorszy okres w życiu i dlatego tak każdemu podpadła, albo serio ktoś się ostro tutaj uwziął na nią. Nawet już przyjmując, że jest dosłownie wredna to co sądzicie o jej wiedzy lekarskiej? Ktoś na forum napisał, że mimo, że była niemiła dobrze diagnozuje, ktoś inny jednak zarzekał się, że nie i że jej porady szkodzą. To gdzie leży prawda? No bo chyba gdyby była strasznym lekarzem to by nie mogła raczej tu pracować, czy się mylę?

Były pacjent
@Małgorzata

Dobrze diagnozuje - chyba w snach. Tak jak przedmówcy stwierdzili, czas usiąść na (usunięte przez administratora) na emeryturze. Lekarz zdecydowanie niekompetentny. Opryskliwa. A jeśli może i posiada wiedzę - to nie stosuje jej w swojej pracy, bo leczy raczej "na odczep". A co do moich kompetencji to mogę powiedzieć, że wykonuję zawód związany z medycyną, więc jakieś kompetencje do oceny mam. Nie wiem kim Pani jest, że tak broni Dr., ale warto samemu się wybrać i zobaczyć jak to wygląda od strony pacjenta.

@Były pacjent

To była moja pierwsza wizyta tutaj i zaskoczyło mnie to że ludzie mogą pisać takie rzeczy... Zwłaszcza że to chyba forum pracownicze? to tutaj tak dla jasności obecnie w gabinecie nikt inny nie pracuje? Mam na myśli chociażby rejestrację

Medyk
@Małgorzata

Współpracowałem z Panią, zdecydowanie nie mogę nic dobrego powiedzieć. A anonimowość wolę zachować ze względu na konsekwencję rozległych znajomości tej Pani. Nie tylko dla pacjentów taka jest.

Mija

P.dr Kotrzab to Hitler w spódnicy.mialam przyjemność poznać ja w ZUS,na komisji.

GUCIO

Pani dr KOCZĄB w pierwszej chwili zrobiła na mnie niezbyt dobre wrażenie. Jednak następne wizyty (szpital) były bardzo dobre. Nie zgadzam się z opinią że jest niekompetetna wręcz przeciwnie daje sobie trochę czasu aby pacjenta dobrze zdiagnozować, nie wyrzuca pacjenta po dwóch czy trzech dniach tylko stara się zrobić wszystko aby szpital opuścić w jak najlepszej kondycji. Krutko mówiąc jest lekarzem bardzo dobrym.

XSIK
@GUCIO

Ciekawe co piszesz moja teściowa w 2018 została przez tą Panią wypisana w gorszym stanie niż przyszła oczywiście diagnoza Pani DOKTOR była ,że to udar. Po naszych prywatnych wizytach lekarskich w Bydgoszczy okazało się,że ponad 3 tygodnie leżenia na oddziale tej Pani były bezsensu. Diagnoza okazała sie być glejakiem. 3 lekarzy w Bydgoszczy po obejrzeniu wyników rezonansu z Inowrocławia nie miało wątpliwości. Ale dla Pani DOKTOR był to udar. Niestety po 9 miesiącach od diagnozy teściowa zmarła. Moja opinia raczej dla tej Pani jest oczywista.

@GUCIO

Pani doktor to kompetentną lekarka. Empatyczna i bardzo wyrozumiała. Polecam.

Aluplast

Pani pomyliła się z wyborem zawodu. Zdecydowanie powinna się sama zdiagnozować, zanim zacznie leczyć innych. UWAŻAJCIE na tą panią.

@Aluplast

Nie za ostre te słowa? Zresztą sądzę, że raczej sama profilaktykę sobie robi, bo czemu by nie?

Niezadowolny Pacjent

Pani „doktor” bardzo opryskliwa w stosunku do pacjenta. Za grosz wyrozumienia i jakiejkolwiek etyki zawodowej. Będąc na wizycie neurologicznej z silnym i nieustającym bólem głowy, pseudo lekarka śmiała twierdzić że symuluje (udałem się do innego lekarza, który postawił mi prawidłowa diagnozę, dzięki czemu mogłem podjąć prawidłową drogę leczenia). Starsza Pani, która chyba dalej żyje w czasach PRLu i żyje w przekonaniu, że tak nieprofesjonalne i wręcz karygodne zachowanie jest na porządku dziennym. Nie mogłem zostawić tak tej sprawy i rzecz jasna zgłosiłem cała sytuacje do odpowiednich organów i polskiej izby lekarskiej.

@Niezadowolny Pacjent

Poważnie z tym wszystkim piszesz? Kiedy doszło do tego zgłoszenia, bo ciekawa jestem ostatecznej weryfikacji tego wszystkiego

Wiki

Przesadą jest ocenianie lekarza nie mając kompetencji !

Ktoś
@Wiki

A jakie to kompetencje są potrzebne do oceny zachowania lekarza wobec pacjenta?

Natalia
@Wiki

To jest najgorszy człowiek jakiego spotkałam kiedykolwiek w życiu. Nie w szpitalu, a w życiu. (usunięte przez administratora) i prostactwo. Brakuje, by napluła na człowieka.

Amelia
@Ktoś

Bardzo niemila iosoba. Nrak podejścia do chorego,zero empatii

@Amelia

To przerażające co piszcie... A co się dokładnie stało? Opiszecie swoje sytuacje z tym lekarzem?

Urszula
@Amelia

A zwróciłaś uwagę w takim razie? Jaka była reakcja tej Pani?

Jolanta Olender

Pani doktor ma zero empatii,jest opryskliwa i arogancka. Podnosi głos na pacjenta, bo ten się jąka...Skoro męczą ja pacjenci to niech zmieni zawód!!!

Beata

Ten gabinet chyba w ogóle nie działa, a z tego co piszą pacjenci, dr przyjmuje w szpitalu. Dobrze wnioskuję, że tu nie ma pracy dla recepcjonistki? Jeżeli jest, to z góry dziękuję za odpis!

Ilona

Cześć, poniżej padło pytanie o to czy w Elżbieta Kocząb Gabinet Neurologiczny są zatrudnieni pracownicy czy to działalność jednoosobowa. Czy ktoś może się do tego odnieść i napisać czy można liczyć na zatrudnienie w firmie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Hanna

Podpowiedzcie czy w gabinecie są zatrudnieni pracownicy czy to działalność jednoosobowa?

Hard
@Hanna

Potwierdzam. Jestem oburzony zachowaniem tego pseudolekarza. Ciężko to coś nazwać lekarzem, ba, ciężko nawet nazwać człowiekiem czy też kobietą. Ta pani może co najwyżej zostać świniopasem, choć nawet trzoda nie zasługuje na takie traktowanie. Rozumiem że w Inowrocławskim szpitalu jest deficyt neurologów, ale proszę wybaczyć - lepiej całkowicie zlikwidować ten oddział niż zatrudniać osobę która nie potrafi okazać w stosunku do pacjenta nawet krzty człowieczeństwa nie mówiąc już o jakimkolwiek profesjonalizmie. Proszę wybaczyć ale lekarz wrzeszczący i ubliżający starszej kobiecie za to że szuka pomocy lekarskiej nie jest godny być nazywanym lekarzem.

Pacjentka

Pani doktor pacjentów, a w szczególności ich rodziny, ma za nic. Nie potrafi merytorycznie porozmawiać, wyjaśnić, udzielić informacji. Jest bardzo opryskliwa, nieprzyjemna, a nawet niekulturalna. Chyba nawet do głowy jej nie przyjdzie, że jest dla pacjentów, a nie oni dla niej.

Rodzina pacjenta

Lekarz bardzo nieprzyjemny. Jest nie wyrozumiala, trzaska drzwiami, krzyczy na rodzinę pacjenta. Jeśli ta pani będzie lekarzem prowadzącym trzeba się uzbroić w cierpliwość.

Rafał
@Rodzina pacjenta

Jak to się stało, że trafiłaś akurat na tego doktora? Zostałaś skierowana z poradni rodzinnej, czy może byłaś prywatnie? Chcę lepiej zrozumieć Twoją sytuację.

Halina

Miałam tę nie miłą przyjemność spotkać się z panią doktor podczas mojej choroby.Potraktowała mnie jak osobę ,która udaje chorobę i nawet nie chciała zbadać .Dopiero jak znalazłam się sparaliżowana na oddziale w inowrocławskim szpitalu była nagle współczująca.Przez nią straciłam kilka miesięcy na mozolna rehabilitacje.Nie polecam tego lekarza ,wręcz odradzam wszystkim.

Alicja
@Halina

@Halina Jeśli nie spodobała Ci się diagnoza tego Gabinetu Neurologicznego to, czy udalaś się do innego lekarza? Czy jednak pozostałaś do końca przebiegu Twojej choroby w tym gabinecie?Jaka atmosfera panuje tam?

Darek

Pani "doktor" pomyliła się z wyborem zawodu. Jeśli lubi biały fartuch to niech sprzedaje lody.

Zostaw merytoryczną opinię o Elżbieta Kocząb Gabinet Neurologiczny - Inowrocław

• Jak się pracuje w Elżbieta Kocząb Gabinet Neurologiczny?

Zobacz opinie na temat firmy Elżbieta Kocząb Gabinet Neurologiczny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elżbieta Kocząb Gabinet Neurologiczny?

Elżbieta Kocząb Gabinet Neurologiczny
  • Jana Brzechwy 1