Opinie o Gabinet Lekarski Elżbieta Sałyga w Żyrardów

counter
Pacjęt Nowy wpis

Nie wiem czy płakać czy się śmiać. Chyba ta pani powinna już dawno odpuścić i zostać stypendystką ZUS. Można pęknąć ze śmiechu kiedy ta spółka dwóch "dinozaurów" wypisuje recepty bo tylko do tego się nadają. Jedna gorsza od drugiej, prawdziwe kino. Oczywiście po jakąkolwiek diagnozę nie ma sensu chodzić. Wstyd drogie Panie i żenada nie ośmieszajcie się.

Rudolf Nowy wpis

Zgadzam się z opinią wyżej. Brak jakiejkolwiek , nawet podstawowej wiedzy medycznej, nie potrafi zdiagnozować podstawowych chorób, znieczulica na krzywdę ludzką, to mało powiedziane, za to chętna do brania pieniędzy za wypisanie jakiegokolwiek papierka, omijać szerokim łukiem !!!!!!!

Pacjent

Straszny lekarz, zaniedbuje pacjentów zapomina o umówionych wizytach, nie potrafi postawić diagnozy nawet przepisując leki pyta który będzie lepszy i ma Ogromną znieczulicę na ludzką krzywdę. Trzymajcie się od niej z daleka To nie jest lekarz to Kat.

Zostaw merytoryczną opinię o Gabinet Lekarski Elżbieta Sałyga - Żyrardów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad