OPC Sp. z o.o. Sp.k.

Kraków

Opinie o OPC Sp. z o.o. Sp.k.

Tony

Jeżeli chodzi o zarobki to wypłaty na czas stawki bardzo niskie,dlatego zatrudniają osoby bez wykształecenia medycznego, większości ma KPP, co do sprzętu to samochody ujdą oczywiście wszystkie powyżej 10lat z przebiegami ??? sprzęt medyczny nie najgorszy w końcu to transport nie potrzeba Bóg wie czego.Wielkim minusem jest że nie mają tlenu w każdej karetce.

segal

Moim zdaniem bardzo dobra firma pracuje juz tam troche i niemam zastrzezen wypłaty na czas sprzet ok z czystym sumieniem moge polecic

Wiele osób jest zainteresowanych losami firmy OPC Sp. z o.o. Sp.k.. Jeżeli masz ciekawe informacje na jej temat wypowiedz się na forum.

knopa
@admin 21.10.2015 06:22

Bardzo nieuczciwa firma!

Zostaw opinię o OPC Sp. z o.o. Sp.k. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OPC Sp. z o.o. Sp.k.