Gabinet Gastrologiczny Dr n. med. Witold Zieleźnik

Opinie o Gabinet Gastrologiczny Dr n. med. Witold Zieleźnik

Filtruj opinie po kryteriach:

Basia
 Opinia

Również źle wspominam Pana doktora. Natomiast po przeprowadzce do Łodzi miałam szczęscie i trafiłam na dobrego gastrologa u którego miałam robioną gastroskopię. Gdyby ktoś chciał się zapoznać z ofertą to można tutaj - https://salve.pl/przychodnie/oferta/badania-diagnostyczne/gastroskopia-gastrolog/

Pomocna?
smok
 Opinia

beznadziejny lekarz,bylem u niego 4 razy,bez rezultatu,nie umie leczyc,jest opieszaly,malomowny i wycofany,nie interesuje go los pacjenta,swoje myśli,przeglada wieki swoje notaki i DALEJ NIC Z TEGO ON SAM NIC NIE WIE!!Nie umie leczyc ,ani postawić dobrej diagnozy,strata czasu i piniedzy,ludzie nie umawiajcie się do niego na wizyty,bo i tak was nie wyleczy!!!

Pomocna?

Zostaw opinię o Gabinet Gastrologiczny Dr n. med. Witold Zieleźnik - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gabinet Gastrologiczny Dr n. med. Witold Zieleźnik

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.