ZBUDUJSAM SA

Toruń

Opinie o ZBUDUJSAM SA

lisio

dziwna firma tworząca portal internetowy...zarząd złożony z kilku spółek....[usunięte przez moderatora]słup nie umiejący wysłać maila, a co dopiero powiedzieć o internecie...na uwagi zwiekszające czytelność stron totalna ignorancja...w tej firmie nie można sięwychylać jak ja to zrobiłam i nie można być mądrzejszym od [usunięte przez moderatora]zarządu...żenująca firma szukająca ludzi głupszych od nich...co będą pracować będąc przekonanym o pracy z najlepszymi fachowcami..[usunięte przez moderatora]...nie ma jak [usunięte przez moderatora]fajny projekt

Zostaw opinię o ZBUDUJSAM SA - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZBUDUJSAM SA