Shintai Salon SPA

Opinie o Shintai Salon SPA

tajemnica

Doszkolenia bywają, zależy od zaangażowania i stażu pracy. Każdy nowy pracownik jest szkolony i przygotowany do pracy wg ich zasad i standardu. Jak się ma stałych klientów to zarobki są mega dobre bo jest system premijny plus umowa o prace co jest ważne i niestety w Sosnowcu to nie jest norma, a tu jest umowa o pracę.

Nicky

Jak wygląda praca w tym salonie czy są doszkolenia? Jest jakiś wyznaczony czas na zrobienie paznokci? Na jakim poziomie jest wynagrodzenie?

Piękna

Przyjemna atmosfera pracy. Praca w zespole. Przy stałych klientach bardzo dobre wynagrodzenie.

Jak wyglądają benefity w firmie Shintai Salon SPA? Czy trudno jest się dostać do firmy? Napisz w komentarzu o swoim pierwszym wrażeniu!

Zostaw opinię o Shintai Salon SPA - Sosnowiec

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Shintai Salon SPA