Opinie o HYDRO VACUUM S.A. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy HYDRO VACUUM S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w HYDRO VACUUM S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HYDRO VACUUM S.A. w Toruń

Martin Nowy wpis

Tam to nasłać Państwowa inspekcie pracy nic więcej ja zachorowałem z winy pracodawcy wyskoczył mi dysk wróciłem do pracy po 4 miesiącach i natychmiast zostałem zwolniony i tam tak się traktuje ludzi zmienia im się stanowiska bez wiedzy pracownika całe hydro wakum (usunięte przez administratora)nie firma

Miro

Narzekaliście kiedyś na wysokość zarobków. Czy zmieniło sie coś na korzyść?

KungFu Panda
@Miro

nic sie nie zmienilo, za to jest coraz wiekszy balagan na produkcji

bodzio
@Miro

nic sie nie zmienia, ludzie odchodza,

pumpiarz
@bodzio

Jak myślicie, ile może firma funkcjonować, przecież dłużej tak się nie ? w sumie to nie wiem o co chodzi, ludzie odchodzą, zysku brak ..szans na poprawę nie widzę..

Ja2/ Nowy wpis
@KungFu Panda

Oj tak

Julia Nowy wpis
@Ja2/

To ile ogólnie zarabiacie teraz? Bo to, czy się cokolwiek zmieniło czy nie, niewiele mi mówi, skoro nie znam stawki, jaka była wcześniej nawet.

Dorota Nowy wpis

Macie dużo kłótni w ekipie?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie HYDRO VACUUM S.A.?

O jakim stanowisku mowa?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie HYDRO VACUUM S.A.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Olgierd

Nie zawsze jest dobrze jak byśmy chcieli. Czasami przychodzi gorszy moment.

pompiarz

Witam, czy to prawda, że Hydro-Namo likwidują? To chyba źle jest? Jeśli tak, to czemu likwidujemy tą firmę?

D.

zarobki bieda, atmosfera się pogarsza- majbardziej doswiadczeni ludzie uciekaja

remik

na stanowisku specjalista ds eksportu @trolling firma podaje też,że mile widziana będzie znajomość branży pompowej lub armaturowej.Ważne jest , że oferują zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, to daje poczucie bezpieczeństwa.

nowy
@remik

Nie wiem czy ktoś jeszcze tu zagląda, teraz szukają spec ds eksportu, może ktoś się orientuje czy to duży dział, bardziej handlowy czy praca jako inżynier ds produktu i bardziej liczy się doradztwo produktowe? Jakie zarobki, praca stacjonarna czy wyjazdowa, jakie cele sprzedażowe, atmosfera, godziny pracy, szkolenia?

Firma porażka zarobki nędzne, tłumaczenie kierownika firma nie ma pieniędzy ale na sponsorowane biegów już są jedyna opcja dostać podwyżkę to położyć wypowiedzenie wtedy już jest inna rozmowa. I

Mariusz

Brałem udział w rekrutacji na inżyniera sprzedaży. Jedna z najmniej profesjonalnych rekrutacji. Zostałem zaproszony do kawiarni rozmowa z prokurentem i jakimś panem ubranym w t shirt. Zarobki zaproponowane to 2500 netto umowa o prace i auto skoda rapid.

Mariusz

Monter

Stabilna praca, płaca zawsze na czas, dobre traktowanie pracownika, nadgodziny płacone uczciwie. Pensje mogły by być nieco większe ale nie jest najgorzej. Tyle co do pracy na wydziale ZP.

Skoro tylko jedna opinia to znaczy firma ok. Tu raczej pojawiają się opinie jak jest naprawdę źle. Powodzenia

Przem

Szkoda czasu,zarobki mizerne,warunki pracy też.

Zostaw merytoryczną opinię o HYDRO VACUUM S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w HYDRO VACUUM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy HYDRO VACUUM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HYDRO VACUUM S.A.?

HYDRO VACUUM S.A.