HYDRO VACUUM S.A.

Toruń

Opinie o HYDRO VACUUM S.A.

Mariusz

Brałem udział w rekrutacji na inżyniera sprzedaży. Jedna z najmniej profesjonalnych rekrutacji. Zostałem zaproszony do kawiarni rozmowa z prokurentem i jakimś panem ubranym w t shirt. Zarobki zaproponowane to 2500 netto umowa o prace i auto skoda rapid.

Mariusz

remik

na stanowisku specjalista ds eksportu @trolling firma podaje też,że mile widziana będzie znajomość branży pompowej lub armaturowej.Ważne jest , że oferują zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, to daje poczucie bezpieczeństwa.

Monter

Stabilna praca, płaca zawsze na czas, dobre traktowanie pracownika, nadgodziny płacone uczciwie. Pensje mogły by być nieco większe ale nie jest najgorzej. Tyle co do pracy na wydziale ZP.

Skoro tylko jedna opinia to znaczy firma ok. Tu raczej pojawiają się opinie jak jest naprawdę źle. Powodzenia

Przem

Szkoda czasu,zarobki mizerne,warunki pracy też.

Zostaw opinię o HYDRO VACUUM S.A. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HYDRO VACUUM S.A.