Opinie o Image Studio Fryzur i Urody w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Image Studio Fryzur i Urody. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Image Studio Fryzur i Urody na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Image Studio Fryzur i Urody w Włocławek

Ola Nowy wpis

Robiłam u Ewy Falkowskiej zabieg keratynowy i jak zawsze jestem bardzo zadowolona.

Kasia181080 Nowy wpis

Z całego serca polecam, pełen profesjonalizm, atmosfera, podejście do klienta, P. Ewa Dutkiewicz spełniła moje oczekiwania na najwyższym poziomie.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Image Studio Fryzur i Urody? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Renata Nowy wpis

Bylam w salonie pierwszy raz. Podejscie super pani Karolinka cudowna osobka. A panie Ewa wlascicielka to mistrz w swoim fachu. Dziekuje bardzo za wszystko. I doxobaczenia

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Image Studio Fryzur i Urody? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Włocławek
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Włocławek
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Image Studio Fryzur i Urody?

Sylwia

Z całego serca polecam ten salon! Pracują w nim ludzie którzy naprawdę znają się na tym co robią! Dziękuję bardzo za moją cudna fryzurę szefowej i całej ekipie która dzis pracowała nad moja głowa! Dziękuję i pozdrawiam do następnej wizyty!

Alicja

ALICA 14 12 2018 Jestem dzisiaj po zabiegu HYDRA FLORAL WHITE PETAL -polecam .Obsluga bardzo mila i uprzejma. Również korzystamz usług fryzjerskich -jestem bardzo zadowlona.Polecam.

Kinga

jestem niezadowolona z podejścia do klienta. Zostałam wręcz zbesztana za" zła" pielęgnację włosów. Pani miała mi zrobić brąz wyszedł mahoń, zamiast 3 cm obcięła 10 cm.... nie polecam...

kaszka

salon jest beznadziejny trzeba dlugo czekac cenny sa bardzo wysokie brudno w salonie oszukiwanie kientow niedbalosc o klienta

Zostaw merytoryczną opinię o Image Studio Fryzur i Urody - Włocławek

• Jak się pracuje w Image Studio Fryzur i Urody?

Zobacz opinie na temat firmy Image Studio Fryzur i Urody tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Image Studio Fryzur i Urody?

Image Studio Fryzur i Urody

Image Studio Fryzur i Urody