Diawerna Gabinet Kosmetyczny Daria Wernecka

Wrocław

Opinie o Diawerna Gabinet Kosmetyczny Daria Wernecka

Ela

Uwielbiam ten gabinet. Doskonałe zabiegi, znakomite efekty i wspaniały relaks. Od kilku lat jestem wierną klientką. Bardzo serdecznie polecam :)

tragedia

Zaraziłam się u nich GRZYBICĄ PAZNOKCI!! Nie sterylizują narzędzi! Normalnie jak się dowiedziałam w moim aktualnym salonie każda rzecz typu np. cążki powinna być jednorazowego użytku a następnie poddana sterylizacji!! Narzedzia przed zabiegiem powinny być w takich koszulkach z których wyjmuje się narzedzia przed zabiegiem! NIE POLECAM!!

Katka

Pani Daria jest cudownym aniołem. Jestem jej bardzo wdzięczna za każdy relaksujący zabieg, jest niesamowitą profesjonalistką.

Zostaw opinię o Diawerna Gabinet Kosmetyczny Daria Wernecka - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diawerna Gabinet Kosmetyczny Daria Wernecka