4U Studio Stylizacji Monika Mielniczuk

Chełm

Opinie o 4U Studio Stylizacji Monika Mielniczuk

Sylwia

Nie zgodzę się absolutnie z opinią powyżej. Sama uczyłam się u Pani Moniki,poświęca 100% czasu, tłumaczy i co najważniejsze kurs jest indywidualny. Niestety nie każdy się nadaje na stylistkę i szkolenie u mistrza tego nie zmieni. Ja otworzyłam salon mam masę zadowolonych klientek i co najważniejsze do dzisiaj Pani Monika służy radą i pomocą. Polecam w 1000%

ja

Uważam ze robienie u niej kursu jest bez sensu. Zamiast poświęcić czas kursantce to siedzi przed komputerem lub gada z koleżankami. Uważam że będąc u niej na kursie zmarnowalam czas i pieniądze.

Zostaw opinię o 4U Studio Stylizacji Monika Mielniczuk - Chełm

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4U Studio Stylizacji Monika Mielniczuk