Opinie o Pos Pro Damian Dziedzicki w Chełm

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pos Pro Damian Dziedzicki. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Pos Pro Damian Dziedzicki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pos Pro Damian Dziedzicki w Chełm

Szkoda gadać

Ludzie, omijajcie tą pracę szerokim łukiem.Ci pseudo kierownicy a szczególnie ten Mariuszek co zapytany na wyrywki nie wie jak się nazywa to porażka i katastrofa.Jeśli interesuje Was (usunięte przez administratora) i użeranie się z ludźmi o mikrej inteligencji to proszę bardzo.Ale to już trzeb być bardzo zdesperowanym

Praca w tym zakładzie to wyzysk i ponizanie pracownika. Praca w warunkach masakrycznych. Brak organizacji pracy. Kierownictwo na ---

Karola
@@anonim

Możesz napisać więcej na temat warunków pracy? Czy one są jakoś objęte bhp czy chodzi zupełnie o coś innego? W czym przejawia się poniżanie, bo tak nazwałeś sytuację w zadkładzie?

Lolka Nowy wpis

Ogłoszeń brak, ale byłam na ich stronie i zauważyłam, że mają stanowiska takie jak sales manager. Super się składa bo akurat mam takie doświadczenie, ale czy planują niedługo poszerzać zespół? Co jaki czas są otwierane rekrutacje i czy ciężko jest się ogólnie dostać? Czytam, że mają biuro handlowe w Warszawie co akurat by mi odpowiadało.

MAx Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Witam, w sieci jest ogłoszenie na stanowisko Asystent Menedżera ds. Projektów. Czy ktoś może powiedzieć więcej na temat tego jak się pracuje w tej firmie? Jaki charakter ma ta praca? Jaka jest atmosfera? Oraz czy zatrudniają na umowę o pracę? Poszukuje stabilnego zatrudnienia.

Szkoda gadać Nowy wpis

Można zapytać, bo tych firm trochę jest i to pod jednym adresem? To Pos Pro, a jest jeszcze POSideo i Dziedzik POSM. Któraś z nich nie istnieje, albo zmieniła nazwę na drugą? Bo już się pogubiłem i dodam, że szukając pracy jako grafik znalazłem info w sieci o tych dwóch ostatnich, a o tej, na której profilu jesteśmy - nic.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Pos Pro Damian Dziedzicki? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Karola
@@anonim

Jaka jest kultura pracy w Pos Pro Damian Dziedzicki?

Czy Pos Pro Damian Dziedzicki oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Michal

Dowiadywałem się u znajomego który tam pracuje bo chciałem po sezonie za granicą się załapać na jakieś prace na zimę dorywczo ale tam dla wszystkich umowa o pracę jest od razu. A poza tym i tak teraz nie zatrudniają przynajmniej z miesiąc temu nie było ofert.

Iza

Witam, czy w tej firmie na produkcji jest szansa pracy dla kobiet czy tylko mężczyzn przyjmują do pracy ?

Hanna
@Iza

A nie jest tak, że nie można sobie zastrzegać, że się przyjmie tylko jedną albo drugą płeć? Przynajmniej w tych czasach. A o jaką pracę na produkcji konkretnie pytasz?

Iza
@Hanna

Teoretycznie nie można umieszczać w ogłoszeniach wymogów wskazujących na dyskryminacje (płeć może być za taki uważana). W praktyce czasem pracodawcy zaznaczają, że praca jest da mężczyzn lub kobiet ( nawet w urzędzie pracy). Mam doświadczenie w pracy fizycznej i biurowej (wielozadaniowej). Aplikowałam już do tej firmy i nie dostałam odp. więc zastanawiam się czy jeszcze raz wysyłać cv czy nie ma sensu bo np. tam nie zatrudniają kobiet. Chciałabym wiedzieć czy pracują tam kobiety tak jak np w Cersanicie PZL Świdnik itp. na produkcji . Interesuje mnie każda praca gdzie można uczciwie pracować i zarabiać. Wole taka pracę niż np. wciskanie komuś kredytów czy namawianie na jakieś nieuczciwe spotkania starych ludzi. Wielu rzeczy się można nauczyć jak się chce...i jak ktoś da ci szansę na pracę . Nie jestem studentem, osobą z grupą ani Ukraińcem więc nie ma co wybrzydzać (zwłaszcza w naszym regionie) ;)

Maciej

Wystawili właśnie ogłoszenie na Junior Project Managera. Widzę, że dają UoP i 3965-5530. Od czego zależy ta rozbieżność w zarobkach, i czy 5530 jest w zasięgu ręki? No i na jakie benefity mogę liczyć?

@Maciej

Widełki płacowe zależą czy jesteś ładny i na dzień dobry spodobasz się swojemu menadzerowi. Kasa też zależy czy będziesz aktywny czy pasywny w współpracy z kierownikiem.

@Marcin

nie no to chyba żart jest jakiś ze kasa zalezna jest od wyglądu i upodobań ? napisze ktos ze to jest sciema i tak nie ma w firmie?

Łukasz
@Monika

Wpis chyba pomylony z inną firmą ponieważ POS PRO od dłuższego czasu nie prowadziło żadnych naborów, przynajmniej ja nie znalazłem, a śledzę rynek Chełmskich ogłoszeń. W innej ofercie jest praca na takim stanowisku i opis od czego zależą widełki i jakie są oczekiwania, zależy czy jesteś do przyuczenia czy umiesz już to czego wymagają i masz doświadczenie. Pracowałem tam kiedyś i pisanie że zarobki zależne od urody to totalna bzdura, zależy czy umiesz coś robić i czy masz chęć do działania. Ciekawe skąd ktoś ma takie doświadczenia, to chyba fantazja autora.

Abc123

Opinie są na Dziedzik Marek Dziedzicki jakby ktoś na mus szukał obie firmy znajdują się na tym samym placu działają razem

Zostaw merytoryczną opinię o Pos Pro Damian Dziedzicki - Chełm

• Jak się pracuje w Pos Pro Damian Dziedzicki?

Zobacz opinie na temat firmy Pos Pro Damian Dziedzicki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pos Pro Damian Dziedzicki?

Pos Pro Damian Dziedzicki
  • Ceramiczna 20A lok. -