Fakt-personel nie ma o niczym pojęcia, wszyscy o wszystko muszą pytać pozostałych pracowników co trwa 30 min. Sprzedają produkty również na allegro (nick: allebeauty) a osoba odpowiedzialna za kontakt z klientem i reklamacje nie ma pojęcia jak działa system komentarzy i ocen na portalu. Do tego kompletnie nie znają obowiązujących ich przepisów, wprowadzają klientów w błąd i okłamują ich pisząc, że dany towar nie podlega zwrotom (choć klienci mają do tego pełne prawo). Przez to dyskusja jest dłuuga i mało konkretna. Ponadto zarzucają kupującemu nieuczciwe zachowania i zakażenie produktu (?!), a otwarte produkty pochodzące ze zwrotów, które z zewnątrz wyglądają ok, wracają na 'pełnowartościową półkę'. Prawdopodobnie w szklanej kuli oglądają co klient robi z produktem dzięki czemu mają pełną wiedzę na ten temat... Posądzają o nieuczciwość licząc później na obdarzenie ich zaufaniem. Podobno sugerujuą się dobrem klienta (pytanie jakiego?) nie wiedząc, że więcej wart jest klient już pozyskany, o niezadowolonym nie wspominając... Marne podstawy do prowadzenia takiego biznesu. Nie polecam!