Halina Hurtownia Halina Koszałka

Szymanów

Opinie o Halina Hurtownia Halina Koszałka

ann

Z tego co pamiętam to absolutnie nie wolno było użytkować auta prywatnie heh Pod domem faktycznie u każdego stało po pracy ale jeździć nie wolno było na pewno. Beznadzieja nie polecam nikomu tam pracy na żadnym stanowisku..

zb

Fajna firma, zarobki jak wszędzie, zawsze mogłyby być wyższe. Pracowałem jako kierowca, samochód miałem do dyspozycji pod domem. Raczej nikt nie kontrolował o której wracałem po skończonej trasie :).

wel

Z tego co pamiętam to raczej ciężka praca tam była i dziwna atmosfera panowała. Zarobi małe.

Zostaw opinię o Halina Hurtownia Halina Koszałka - Szymanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Halina Hurtownia Halina Koszałka