Ziaja Ltd Sp. z o.o. Zakład Produkcji Leków Sklep Firmowy

Opinie o Ziaja Ltd Sp. z o.o. Zakład Produkcji Leków Sklep Firmowy

jufvbjh

Pracowałam jakiś czas w Ziaji. Praca dla osób dyspozycyjnych. Wszystko zależy od ustalenia godzin pracy ze zmienniczką, przeważnie jeden weekend wolny, jeden pracujacy (po 12) w tygodniu zmiany po 6 godzin (wszystko zalezne od otwarcia godzin dane galerii) Zarobki zależy w jakim oddziale, podstawa 1300, premia uzależniona od utargu sklepu. Szefowa w porządku, kwestia tylko trafienia na normalną zmienniczkę.

Witam wszystkich! Ktoś z Was zna charakter pracy? Zależy nam na poznaniu prawdy o warunkach zatrudnienia, atmosferze w firmie.

Zostaw opinię o Ziaja Ltd Sp. z o.o. Zakład Produkcji Leków Sklep Firmowy - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ziaja Ltd Sp. z o.o. Zakład Produkcji Leków Sklep Firmowy