Opinie o PBA S.C. Sklep Firmowy Wólczanka w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PBA S.C. Sklep Firmowy Wólczanka, oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PBA S.C. Sklep Firmowy Wólczanka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PBA S.C. Sklep Firmowy Wólczanka w Kraków

Melaa Nowy wpis

Witam Spotkanie rekrutacyjne Kraków Galeria Bronowice Spotkanie w kawiarni Sowa, inwestuję 5 zł za wodę min:-) Rozmowa Gdzie pani wcześniej pracowała Jaki jest pani system sprzedaży Mocne i słabe strony Ci pani wie o historii Wólczanki? Czy była pani kiedyś w naszym sklepie coś kupić?:-):-) No cóż gdybym była to raczej nie byłoby mnie na tej rozmowie:-D Nagle pani straciła zainteresowanie rozmową ze mną i zaczyna się rozglądać po sklepie... Ok, na koniec pani pyta czy mam jakiś pytania? No ba w końcu jestem na rozmowie o PRACĘ więc PYTAM jakie są zarobki,. 1590 zł pl na rękę....o kurcze Koszula w Wólczance kosztuje min 220 zł No cóż, na koniec pytam ja kiedy otrzymam odpowiedź ws rekrutacji ...yy w piątek. Minął piątek i sobota cisza. Nie otrzymałam odpowiedzi odmownej ani na email, sms ani telefon. A ja poświęciłam swój czas, 5 zł i chęci ,a pani rekrutantka nawet nie raczyła zebrać się na wiadomość zwrotną, chociaż się umówiliśmy. Brak szacunku Wólczanki dla ludzi. Szczerze odradzam .

Jak wiele wiesz o firmie PBA S.C. Sklep Firmowy Wólczanka? Zapraszamy na nasze forum, czytaj i komentuj.

Zostaw merytoryczną opinię o PBA S.C. Sklep Firmowy Wólczanka - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

PBA S.C. Sklep Firmowy Wólczanka
1/5 Na podstawie 1 ocen.