B+M Baustoff + Metall

Wrocław

Opinie o B+M Baustoff + Metall

Zuzanna

@Mistrzpracujesz dalej w B+M Baustoff + Metall? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie benefity mogą obecnie liczyć pracownicy?

zzas

Prawdopodobnie @stop na tym stanowisku podpisujesz z firmą umowę o pracę, ręki jednak nie dam sobie uciąć, ale stanowisko ciekawe, oprócz wynagrodzenia podstawowego 2000+ dochodzi Ci także premia od sprzedaży

Mistrz

Tak dla jasnosci, Baustoff Południe a Baustoff Poznań nie mają z sobą nic wspolnego. Długie terminy to ich sprawa. Stać ich to fajnie:P

zeus

Potwierdzam. Jestem co prawda z Warszawy, ale ekipa z naszego oddziału w Poznaniu to byli pracownicy Baustofa. Przeszło do nas 5 osób i na prawdę wymiatają rynek szczególnie w suchej zabudowie.

king

Do nas przyszło kilka osób z Baustoffa w tym szef z Poznania więc chyba nie sprzedajemy na zerowych marżach. Za to wy po ich odejściu tak bo broniliście rynku. I z tego co słyszałem to jeszcze dajecie długie terminy płatności. Brawo oby tak dalej i to dla nas będzie więcej miejsca na rynku.

xyz

marża jest dobra bo był zysk, ale za to nie sprzedajemy poniżej cen zakupu tak jak wy (oddając bonusy) róbcie tak dalej a będzie więcej miejsca dla nas

xyz

ostatnio szef pokazał wszystkim wyniki ankiety o atmosferze w firmie, wynika z niej ze w firmie mocno się poprawiło, ludzie są zadowoleni z pracy, ogromna większość pracuje z zadowoleniem i zaangażowaniem,ankieta jest na pewno wiarygodna,zresztą ludzie nie chcą zmieniać tej pracy widać płacą tez dobrze już nie ma ryzyka że nas zamkną

konkurencja
@xyz 07.02.2015 19:26

taaa, sami sie zamkniecie bo nie handlujecie a jak juz to na zerowych marzach zeby tylko zrobic cyfre obrotu haha

zatrudniony

płacą regularnie

XXX

Czy oni jeszcze istnieją??? Przecież ponoć bardzo cieniutko im szło. Chyba że kładą konkurencje na łopatki i z tego powodu zapijają się z radości - tak jak [usunięte przez moderatora]

hahacz

znowu szukają nowych pracowników we Wrocławiu, kiedyś mieli chyba 4 przedstawicieli handlowych, a na dzisiaj został im się tylko jeden, faktycznie mają niezły potencjał haha

Wrocławianin

... No i te ich opowieści co to nie robią i gdzie nie sprzedają. [usunięte przez moderatora] to jakaś tania wersja Zagłoby. Podobno położył całą konkurencję w Polsce, a teraz podbija wschód. Ciekawe w jaki sposób, bo co tydzień zmienia partnerów handlowych.

Tragedia - to tak w skrócie. Dużo mówią, mało robią, obiecują gruszki na wierzbie. Firma w rozsypce, mimo, że na rynku dolnośląskim działa stosunkowo krótko. Nieumiejętnie zarządzana, niekompetentni zarządzający i obsługa klienta w biurze.

Zostaw opinię o B+M Baustoff + Metall - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B+M Baustoff + Metall