Marcok Marcin Mart Diamonds

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Marcok Marcin Mart Diamonds

Blondie

Z perspeektywy czasu mogę powiedzieć, że zarobki są naprawdę dobre. jeżeli ktoś chce pracować i poważnie podchodzi do swoich obowiązków to może dobrze zarobić i się rozwinąć. Z wieloma osobami mam kontakt do dziś

Paula

@Asti czyli są konkretne obowiązki, nic się nie zmienia w trakcie, cały czas jest jasność?

Asti
@Paula

Tak, zdecydowanie tak

Janczar

Polecam!

Wolf

Robota jak robota, dobrze płacą, jak człowiek robi swoje to nie ma żadnych problemów.

Sprzedawca

Swoją rozmowę wspominam miło. Było dużo pytań, ale to raczej konieczne żeby sprawdzili czy się nadajesz do tej pracy. Miałem wiele obaw, ale okazało się że nie było potrzeby. Polecam pracodawcę.

Doświadczenie na podobnym stanowisku, czy odpowiadają mi zaproponowane warunki.

Titi

Praca w porządku. Dobre warunki dla świeżaków jak i bardziej doświadczonych

Isabelle

Zdecydowanie polecam. Świetna obsługa i profesjonalne podejście do Klienta!

Asti

Praca mi odpowiada, warunki są dobre, człowiek wie jakie ma zadania i co ma robić, a to według mnie w tej pracy najważniejsze. Lubię swoją pracę i nie zamierzam jej zmieniać.

Mart Diamonds

Pan Borys Motłoch nie współpracuje z firmą Mart Diamonds od 2016 roku. Wszelkie próby powoływania się przez niego na współpracę z Mart Diamonds to nadużycie z jego strony i próba oszustwa. Dziękujemy za zgłoszenie kolejnego faktu nieetycznego zachowania p. Motłocha

Mr Hope

Profesjonalne działająca firma na rynku diamentów inwestycyjnych. Eksperci od kamieni szlachetnych. Diamenty naturalne bezbarwne i kolorowe. https://dziendobry.tvn.pl/a/diamentowy-zawrot-glowy-najpiekniejsze-kamienie-w-historii-oscarow

Irek

Podpowie mi ktoś czy firma rekrutuje obecnie? Jakieś informacje jaka atmosfera i zarobki?

Franio

Firma zapracowała sobie na bardzo dobre opinie również jako pracodawca, polecam pracę!

Renata

Jestem bardzo podekscytowana po spotkaniu z doradcą firmy Mart Diamonds. Teraz mam pewność, że inwestuję moje pieniądze w najlepszy możliwy sposób.

operator

Szacunek do pracownika i uczciwe warunki. Firma dobrze zarządzana i stabilna. Można tu wiele osiągnąć, ale tylko ciężko pracując. Tę pracę chyba trzeba lubić!

tak to ja mogę pracować

Myślę, że firma ma spory potencjał :) widzę ile nastąpiło zmian, odkąd przyjęłam się do pracy, wiele pozytywnych zmian. Każdemu, kto zastanawia się nad złożeniem CV mogę tylko powiedzieć, że nie ma się co dłużej wahać. Pozdrawiam.

riko

Firma z wartościami. Szanują pracowników i ich pracę. Wynagrodzenie też jest odpowiednie do zakresu obowiązków, myślę, że firma jest bardzo pro-pracownicza.

nienajmłodszy

Praca w Mart Diamonds jest pierwszą pracą, którą naprawdę lubię! Posiadałem doświadczenie w sprzedaży biżuterii, jednakże nie była ona nigdy tak unikatowa, zmienił się takie profil klientów z którymi mam do czynienia. Czuję się jak ryba w wodzie o czym świadczą moje wyniki. Z całą pewnością mogę polecić tego pracodawcę.

gibas

Stabilne warunki, każdemu życzę takiej pracy.

stresik
@gibas

Czasem też stresująca, ale chyba w każdej pracy bywają gorsze dni. Ogółem też myślę, że mogę polecić. Zaczynając nie spodziewałam się, że uda mi się tak dobrze odnaleźć.

doradca

Ciekawa praca, nie powiem. Sporo wiedzy i nauki z początku, ale sam temat jest dla mnie bardzi interesujący. Ogólne warunki również są satysfakcjonujące. Zarobki na dość wysokim poziomie, a do tego dochodzą jeszcze premie. Umowa nie jest z pewnością typową "śmieciówką"

garo
@doradca

Cała prawda. A jeśli już mowa o tej nauce to trzeba przyznać, że jest to dość ciekawy temat.

Barbara

@anonim, co masz na myśli pisząc "wykażesz się a cię docenią"? Dla wielu osób zaangażowanie w pracę powinno mieć wymierne przełożenie na zarobki lub inne benefity od firmy. Opisz, jak jest to zorganizowane w Marcok Marcin Mart Diamonds, pomożesz w ten sposób osobom poszukującym informacji na temat tej firmy.

Gosia
@Barbara

Co zrobić aby dostać się do nich do pracy? Jakieś specjalne umiejętności trzeba posiadać? Podpowiedźcie.

miejscowy
@Gosia

Gosiu, ciężko powiedziesz, szczerze mówiąc bo to też zależy od tego na jakie stanowisko masz zamiar aplikować. Ale bez wątpienia posiadanie doświadczenia jest dużym atutem :) Z tego co wiem to na pewno szukają kogoś na stanowisko asystentki sekretariatu. Trzymam kciuki!

A.

Nie rozumiem niezadowolenia pracowników, to poważna praca i nie ma miejsca na myślenie o niebieskich migdałach. Trzeba działać i myśleć o tym na co pracujemy. Jeżeli ktoś robi to co ma robić to pieniądze są dobre i taka jest prawda.

Pracuje
@A.

Trzeba się znać na rzeczy i mieć głowe na karku. Nie ma mowy o jakiś niedomówieniach czy niewiedzy. Poważna praca - poważni, szanujący się ludzie, proste.

@Pracuje

Dokładnie :) wykażesz się a cię docenią.. i za to szanuję tutaj pracę. Nie łatwo się dostać, ale jak juz się uda to warto się postarać

Zostaw merytoryczną opinię o Marcok Marcin Mart Diamonds - Katowice

• Jak się pracuje w Marcok Marcin Mart Diamonds?

Zobacz opinie na temat firmy Marcok Marcin Mart Diamonds tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marcok Marcin Mart Diamonds?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 27 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marcok Marcin Mart Diamonds?

Kandydaci do pracy w Marcok Marcin Mart Diamonds napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marcok Marcin Mart Diamonds