Opinie o Stowarzyszenie Hospicjum Im. Św. Wawrzyńca w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Stowarzyszenie Hospicjum Im. Św. Wawrzyńca, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Stowarzyszenie Hospicjum Im. Św. Wawrzyńca o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie Hospicjum Im. Św. Wawrzyńca w Gdynia

xyz Nowy wpis
Klient

do hospicjum oddaje sie osoby z wasnego wygodnictwa.przeciez ta osoba pomimo ze cierpi to jeszcze teskni za najblizszymi.tego nikt nie rozumie.rozumie sie tylko to ze z taka osoba jest klopot.w dobie obecnej medycyny sa srodki aby ulzyc w cierpieniu,jednak po co jak moga zajac sie tym inni i bez klopotu.przyjezdza sie do chorego raz na jakis czas i udaje wielce kochajacego.ta osoba o ciebie dbala,opiekowala sie toba ,byla z toba w najciezszych chwilach i niekiedy zycie by oddala abys byl zdrowy.ja mam tez chora na alzherimra matke,jest w ostatniej fazie i niedawno przeszla 3 ci zawal a jednak nigdy bym jej nie oddal.jest ogromny klopot.pilnuje jej ,pomagam we wszystkim i robie to co moge bo poprostu ja kocham .nigdy bym jej nie oddal bo wiem ze tesknila by za mna.bede z nia do konca bo to jest wlasnie czlowieczenstwo.nigdy bym sie jej nie pozbyl bo pozbywa sie niepotrzebnych przedmiotow a nie ludzi.uwazam ze ci wszyscy ktorzy oddaja najblizszego czlonka rodziny do hospicjum sa nic nie warci i zycze im podobnej sytuacji gdzie zostana rozlaczeni z najblizszym czlonkiem rodziny .ciekaw jestem czy wowczas beda szczesliwi.

Co wiecie o firmie Stowarzyszenie Hospicjum Im. Św. Wawrzyńca w mieście Gdynia? Nadal czekamy na nowe wieści. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Hospicjum Im. Św. Wawrzyńca - Gdynia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Stowarzyszenie Hospicjum Im. Św. Wawrzyńca
0/5 Na podstawie 0 ocen.