Nestel

Tychy

Opinie o Nestel

mikik

anonim, chyba kiepsko wygląda, bo nestel zakończyła działalnośc jak teraz sprawdzałem. widac branza prac na wysokosciach jest trudna.

oszukana

prosze wszystkich oszukanych przez firme nestal o kontakt na adres e-mail dororis12@wp.pl

pracująca

Pracowałam w firmie Nestal w Tychach mam z nią kłopoty nie przepracowałam nie 31 dni a 29 ponieważ się rozchorowałam do dziś mi nie zapłacili .(usunięte przez administratora)i

anonim - 2011-06-21 16:19:23 ostrzezenie - 2010-05-30 19:08:00 unikajcie tej firmy prosze,(usunięte przez administratora),nie wywiazuje sie z obiecanej stawki a wymagania i zachowanie p

tychy

Lepiej nie mieć nic do czynienia z tą firmą. Dno kompletne. Jeśli chcecie uniknąć kłopotów to omijajcie tę firmę z daleka. Zero prawdomówności, oszustwo oszustwem poganiane. Firma, która opiera się na kłamstwie. Powinna nie istnieć.

ostrzezenie

unikajcie tej firmy prosze,zatrudnia na czarno,nie wywiazuje sie z obiecanej stawki a wymagania i zachowanie p"szefowej" ponizej krytyki-tylko patrzec jak sie nia zajmie PIP!!!

Zostaw opinię o Nestel - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nestel