Tomasz Miszczak Tableart sp. z o.o. sp.k.

Poznań

Opinie o Tomasz Miszczak Tableart sp. z o.o. sp.k.

xxx

Nie polecam!! rekrutacja wygląda dramatycznie, po przyjściu na wyznaczoną godzinę trzeba było czekać jakieś 40 minut, żeby przejść 15 minutową rozmowę, na której osoba rekrutująca nawet nie bardzo słuchała co mam do powiedzenia. Jeżeli tak wygląda rekrutacja, to nie chce wiedzieć jak wygląda dalsza współpraca!

Opinie z pierwszej ręki są dla nas szczególnie cenne! Bądź pierwszy i podziel się swoim zdaniem z innymi użytkownikami.

Zostaw opinię o Tomasz Miszczak Tableart sp. z o.o. sp.k. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tomasz Miszczak Tableart sp. z o.o. sp.k.