kingspan-Rokietnica

Rokietnica

Opinie o kingspan-Rokietnica

Zuzanna
użytkownik zarejestrowany

Aktualnie Kingspan Environmental Sp. z o.o poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku Customer Service Executive. Co jako obecni pracownicy możecie doradzić osobom, które pracą w tym charakterze są zainteresowani? W ofercie pracy można znaleźć informacje, że firma oferuje bogaty pakiet socjalny. Co takiego się w nim znajduje?

Wieloletni Kingspanowicz

Fabryka w Rokietnicy, to jedna z fabryk w ramach Grupy Kingspan. Zatrudniane są tu osoby na następujące stanowiska: Pracownicy Działów Handlowych, Administracji oraz Pracownicy Produkcyjni. Fabryka stanowiąc część międzynarodowej korporacji, zobowiązana jest do ciągłego monitorowania wynagrodzeń na rynku pracy, dlatego nie ma mowy o niższych od konkurencji pensjach (zresztą to od razu weryfikuje rynek). Jako Pracodawca firma oferuje bogaty pakiet pozapłacowy: opiekę medyczną w całości opłaconą zarówno dla pracownika jak i dla członków rodziny, dodatkowe ubezpieczenie grupowe, tworzy Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, z którego dofinansowuje: karty sportowe, premie świąteczne, wakacje, a najbiedniejszych pracowników wspiera wypłacając zapomogi. Pracownicy otrzymują również roczną premię i dostęp do szkoleń (w tym kursów językowych, w zależności od potrzeb na danym stanowisku). Pracownicy z długoletnim stażem otrzymują nagrody jubileuszowe. Prowadzone są też co roku wybory na Pracownika Roku.

pauli
@Wieloletni Kingspanowicz 05.02.2017, 22:51

Witam wszytskich :) Czy ktoś wie jak wygląda praca w biurze? jakie zarobki?

finkar
użytkownik zarejestrowany

obecny, to tylko pokazuje jak niektórym może zależeć żeby zniszczyć nawet dobrą opinię o firmie. Zastanawiam się tylko jakie są teraz szanse na pracę u nich. Czy ktoś próbował składać CV ? Była jakaś odpowiedź/

brajan

świetna firma polecam

Pracowałem w tej firmie mam więcej niż 25 lat, jako proszkowy, nasypywałem proszek do wiader, 4 wiadra no kubły waga? zależy od formy jaka się wytwarza, przykład 140 kg i to rozsypać na 3 kubły, forma wisiała na wysokości , metra, bywało wyżej trzeba było podnieść wiadro i wsypać ten proszek do formy, ja od tego podnoszenia mam małe zmiany w pachwinie, lekarz stwierdził ,, dobrze że Pan zrezygnował, można mieć przepuklinę" doszło do poluźnienia błony wewnatrz jamy brzusznej, nieszczęście nic poważnego. Praca cieżka za 1500zł podstawa plus premia 500zł, razem 2000zł na rekę, nie polecam stanowiska nr 1 tammają cieźkapracę tworzenie formmałych masa form które trzeba porozkręcać, dużo zatrzasków, śruby są,trzeba je pozamykać, wyjmowanie produktu z formy trzeba kopać i walić pięścią, praca b. ciężka. Plusy to dobry dojazd autobusem MPK z Sobieskiego, przystanek znajduje się niedaleko firmy z 3-4 minuty spacerku, brygadzista normalny człowiek, bywa, że chłopaki umawiają się na zabawy, spotkania, miło, pensja jest wypłacana na konto, na czas. Praca w której można zjeść śniadanie w pomieszczeniu jadalni ,jest dystrybutor napoi na korytarzu, praca dla mężczyzn silnych, bez przesady nie musi być Pudzian. Są ludzie w tej firmie co pracują kilka lat. Dobrych pracowników firma docenia zatrudniana umowę o pracę nie przez pośrednictwo pracy, bywały zwolnienia wtedy ludzie dostawali odprawy chyba 6 pensji a po pół roku dzwonili i przyjmowali do pracy tak słyszałem. Ja zrezygnowałem za ciężko (:

obecny pracownik
@Były pracownik 02.06.2015, 16:05

Chyba bardzo krótko tam pracowałeś.. nie "wytwarza" się tam form a produkty, takie jak np. zbiorniki olejowe i elementy potrzebne do zmontowanie danego zbiornika. Byłeś "proszkowym"? hmm.. ciekawa nazwa, słyszałem o prochowym.. no nie ważne. Dajesz przykład zasypu formy 140 na 3 wiadra, gdzie jest powiedziane że muszą to być 3 wiadra? I że zasypu dokonuje jedna osoba? Wręcz zabronione jest podnoszenie ciężarów większych niż jest to określone w KP! Oczywiście praca zbyt ciężka za te pieniądze ale zawsze można iść po podwyżkę jak się człowiek wykaże!

Pracownik obecny

hahaha... Ludzie przychodzą i bardzo szybko rezygnują bo to zwykłe pi..eczki są! Szczeniaki zaraz po 18 i myślą że przyjdą i będą leżeć i dostaną za to 5 tyś! Ale niestety nie ma tak lekko! Na swoje trzeba zapracować! :) fakt wypłata niewymierna co do ciężkości pracy ale umowa na stałe (jak się zasłuży) pieniążki na czas świadczenia socjalne opieka medyczna ubezpieczenie.. wszystko to co pisał anakin jest nie wiem tylko co z tym planem emerytalnym bo o tym akurat nie słyszałem. Nie jest to praca dla chłopców zaraz po szkole na pewno! Trzeba mieć trochę siły i chęci. Ludzie z produkcji są spoko wiec pracuje się też spoko! :) na temat biura się nie wypowiadam a zwłaszcza jednego łysego pana (bo to debil) oczywiście nie można wrzucić wszystkich do jednego wora.. większość biurowych jest spoko! Praca ciężka ale bez przesady!

Przy 2000zł dodam 1500zł + premia 500 ł ( premię mogą nie wypłacić: L 4, spóźnienia) to nie są duże pieniądze za tak ciężką prac, ktoś napisał ,, pakiet emerytalny" hahaha jet w ZUS po 67 roku życia przy składkach płaconych z 2000 zł pensji dostane minimalna emkę (:

Pracownik były

&anakin - to dla osób z biura tzw akwarium (:

Pracowałem

Odradzam pracę mają 3 stanowiska z formami najgorzej jest na 1 stanowisku masa form małych, elementy trzeba pozdejmować po otwarciu form, części obudowy ciężkie, praca dla mężczyzn silnych, do tego trzeba uderzać pięścią, kopać w odlew po otwarciu formy, aby wypadła, dzieżka praca, latem upał nie do wytrzymania. Tzw [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za niewielkie pieniądze :(

Praca w tej firmie to wyzysk, ciężka praca za 1500 zł plus premia, ludzi brakuje do pracy, chętni do pracy przyjeżdżają widząc miejsce pracy, rezygnują. W piątek na nocce o 3 w nocy jest sprzątanie hali, mycie podłóg itd wcześniej od 22 praca ciężka

Były pracownik :(

Errata: na do datek - na dodatek (:

Były pracownik :(

Warunki pracy: ciężkie, napełnianie form proszkiem, wiadra np 4 waga 140kg trzeba unieść na pół metra do 1,5 metra i wsypać zawartość do formy, czyszczenie form: substancja łatwopalną, przy czyszczeniu byłem narażony na wdychanie oparów:( po zamknięciu formy, zamykanie zatrzasków: ręce bolą, przy ważeniu proszku pojawia się pył, który się wdycha. popracowałem 21 dni bolą mnie ręce, ramiona, masa pyłu w wypluwanej ślinie :( Płaca 1500 zł netto plus premia, byłem zatrudniony przez progres w umowie o pracę nie miałem zagwarantowanej wypłaty premii. Dojazd autobusem strefa A,B. Nie polecam tej firmy, ciężka praca fizyczna za małe pieniądze, na do datek praca: od 22 - 6 :( od 6 - 14, 14 - 22. słyszałem, od pracowników tam zatrudnionych przez Kingspan ,, ludzie przyszli do pracy po kilku godzinach rezygnowali" Nie dziwie się. Dodam praca jest monitorowana przez kamery, wymagają co chwile sprzątanie miejsca pracy miotłą: po ważeniu proszku itd

Pracownik były
@Były pracownik :( 15.10.2014, 20:30

Na pół metra?? żart na 2 - 2,5 metra ciężka praca

użytkownik zarejestrowany

synonimem niskiej płacy za ciężka pracę :(

Polecam

rozwolniony:)

anonim - 2013-06-28 19:02:55 rozwolniony, a co takiego robiłeś w kingspan, byłes przedstawicielem handlowym? Możesz napisać, czy dają jakies narzędzia pracy?Hej! o handlowcach się nie wypowiadam bo nie znam tematu , pracowałem na produkcji typowo fizycznie .

hg

qwerty - 2011-12-24 00:31:05 witam nie polecam tej firmy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] div>tak

qwerty

witam nie polecam tej firmy [usunięte przez admina]

doducha*

czy to orawda że zwolniono ludzi przed samymi świetami tych co nie mieli umowy na stałe /////

Zostaw opinię o kingspan-Rokietnica - Rokietnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kingspan-Rokietnica